Natalia Salmon koronowana na Miss Earth USA 2022!

Natalia Salmon Miss Earth USA
Natalia Salmon, fot. Miss Earth

22-letnia Natalia Salmon zdobyła tytuł Miss Earth USA 2022! Koronę Miss przekazała jej zwyciężczyni z ubiegłego roku, Marisa Butler.

Natalia Salmon z Pensylwanii jest świeżo upieczoną absolwentką Uniwersytetu Maryland, gdzie studiowała architekturę i deweloperstwo. Natalia obecnie pracuje jako stażystka Asset Services w Cushman & Wakefield.

„Po kilku dniach przyszła pora na refleksję i nadrobienie snu. W końcu mogę wyrazić swoje emocje słowami. Przede wszystkim pragnę bardzo podziękować każdemu z was za ogromną miłość i wsparcie, jakie mi daliście. Ta podróż nie była łatwa, ale jestem bardzo wdzięczna za to, że na każdym kroku miałem przy sobie niesamowite wsparcie. Bardzo dziękuję pani Teri, mojemu niesamowitemu dyrektorowi stanu, który nadal we mnie wierzył i popychał mnie do realizacji moich marzeń, nawet jeśli sama w siebie nie wierzyłam. Doceniam to ogromnie!

Dziękuję moim trenerom, dawnym i obecnym, którzy wywarli tak ogromny wpływ nie tylko na moją karierę Miss, ale także na życie, dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiliście. Jestem wdzięczna na zawsze. Moje królowe siostry stanowe, Kennedy, Nicky i Faith – nie chciałabym przechodzić przez ten konkurs z żadną inną grupą dziewcząt! Wszystkie jesteście supergwiazdami i jestem bardzo wdzięczna, że nazywam was rodziną. Kocham Was!” – napisała Natalia Salmon w mediach społecznościowych.

Natalia Salmon Miss Earth USA 2022!

instagram.com/missearth

Miss Earth USA 2022 – wyniki:

2022 Miss Earth USA: Natalia Salmon (Pennsylwania)
1 Wicemiss Earth USA 2022: Faith Porter (Dystrykt Kolumbii)
2 Wicemiss Earth USA 2022: Brielle Simmons (Connecticut)
3 Wicemiss Earth USA 2022: Hannah Welborn-Lewis (Karolina Północna)
4 Wicemiss Earth USA 2022: Emma Loney (Oklahoma)

ZOBACZ:  Patrycja Strzałkowska: Podczas produkcji programów telewizyjnych manipuluje się wypowiedziami ludzi

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx