Przejdź do treści

Natalia Kukulska prezentuje nowy utwór „Dobrostan”

Natalia Kukulska Dobrostan
Natalia Kukulska, fot. kadr z teledysku "Dobrostan"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

O tym, że Natalia Kukulska nudzić się nie lubi, wie każdy, kto śledzi jej artystyczną drogę. W ostatnich latach romansowała z muzyką Chopina wydając album „Czułe struny”, który uzyskał status podwójnej Platynowej Płyty.

Natalia Kukulska była liderką projektu „Babie lato” w ramach zeszłorocznej edycji festiwalu Letnie Brzmienia, wzięła udział w kultowym cyklu MTV Unplugged, ruszając w ogólnopolską trasę koncertową, a koncert doczekał się swojego fizycznego wydania zarówno w postaci płyty CD, jak i winyla, który kilka dni temu miał swoją premierę. Wokalistka nagrała także EP-kę „Jednogłośna”, która zwiastowała jej nowy, autorski album.

Właśnie nadszedł moment, by odsłonić kolejne karty… czas na nowy singiel „Dobrostan”. Tekst utworu napisała Natalia do kompozycji, którą współtworzyła z Archie Shevsky’m – producentem i muzykiem, z którym również koncertowo współpracuje od 10 lat.

„Piosenka ma bardzo pozytywny przekaz. Opowiada o tym, że najwięcej oczywiście zależy od naszego wewnętrznego świata, stanu, który kształtuje nas i nasze nastawienie do otaczającej nas rzeczywistości. Otwiera nas na nowe i daje poczucie bezpieczeństwa. Każdy z nas zatem ma wpływ na swój dobrostan” – mówi Natalia Kukulska.

Równolegle z premierą singla, w sieci pojawił się teledysk do utworu „Dobrostan”.


Zdjęcia do klipu zrealizowane zostały w hiszpańskiej Andaluzji, której przepiękne i malownicze krajobrazy idealnie wpisują się w klimatyczny, chilloutowy charakter utworu. Za produkcję video odpowiedzialny jest – po raz kolejny współpracujący z Natalią – Marcin Kopiec Mortvideo. Piosenka „Dobrostan” zapowiada nowy album Natalii Kukulskiej. Jego premierę przewidziano na jesień tego roku.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx