Natalia Gryglewska o tytule Miss Polonia 2020: Na początku nie mogłam w to uwierzyć!

Natalia Gryglewska Miss Polonia
Natalia Gryglewska i Aleksandra Florczak, fot. Realnews.pl

Natalia Gryglewska to aktualna Miss Polonia. W wywiadzie z naszym portalem piękna Miss zdradziła jak czuła się tuż po zdobyciu korony.

W rozmowie, którą przeprowadziła Aleksandra Florczak, najpiękniejsza Polka powiedziała: – Na początku w ogóle nie mogła w to uwierzyć. Wywołano moje nazwisko i to było takie mega duże pozytywne zaskoczenie. Oczywiście wzruszyłam się, popłakałam, no i od razu wzrokiem znalazłam swoją rodzinę, która tak samo przeżywała to jak ja.

Na pytanie czy podczas finałowego konkursu była jakaś konkurencja w której było jej ciężej, Miss Polonia 2020 odpowiedziała: – Całe zgrupowanie, ten okres przygotowawczy był dla mnie ciężki. Bardzo dużo trenowałyśmy. Miałyśmy od rana nagrania, sesje zdjęciowe, układanie choreografii. Bardzo dużo czynników, które skumulowały się i można było odczuć bardzo duże zmęczenie. Natomiast jeśli chodzi o samą galę to raczej nie stresowałam się aż tak bardzo.

Natalia Gryglewska – Miss Polonia 2020

22-latka z Częstochowy, która może poszczycić się koroną najpiękniejszej Polki od dwóch miesięcy, już teraz jest bardzo popularną osobą. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 165 tysięcy osób! Młoda Miss oczywiście dopiero wkracza do świata showbiznesu. Czy osiągnie jeszcze większy sukces w tej branży? Przekonamy się w najbliższej przyszłości.

Natalia Gryglewska w rozmowie z Aleksandrą Florczak:

Wywiad z Natalią Gryglewską
ZOBACZ:  Bal przebierańców i miłosne uniesienia w 9. odcinku Warsaw Shore!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx