Naomi Watts w głównej roli u Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta

Naomi Watts, fot. The Late Show with Stephen Colbert

OBSERWUJ NAS:

Ruszają prace nad dramatem “Infinite Storm”. Małgorzata Szumowska i Michał Englert reżyserują film z Naomi Watts! Twórcy “Śniegu już nigdy nie będzie” umacniają swoją pozycję w Hollywood przed ogłoszeniem oscarowych nominacji.

Naomi Watts, aktorka znana z takich produkcji jak „Mulholland Drive”, „The Ring” czy „Niemożliwe” zagra główną rolę w dramacie „Infinite Storm” – najnowszym filmie Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta. Scenariusz Josha Rollinsa został oparty na historii Pam Bales – przewodniczki górskiej i pielęgniarki, która w pojedynkę przeprowadziła akcję ratunkową podczas burzy śnieżnej. Jej heroiczna postawa pierwotnie została opisana w artykule „High Places: Footprints in the Snow Lead to an Emotional Rescue” przez Ty Gagne. Polski duet wyreżyseruje film dla wytwórni Bleecker Street oraz Sony Pictures Worldwide.

Naomi Watts zagra główną rolę w “Infinite Storm”

„Cieszę się, że mogę współpracować z tak świetnymi partnerami jak Sony, Bleecker, Maven i oczywiście z Naomi Watts, którą podziwiałam, i z którą chciałam pracować od dawna. […] Pam to niezwykła i odważna kobieta, której podróż jest wciągająca i pełna nadziei. Josh Rollins stworzył mocną i emocjonalną historię o woli przetrwania, która jest bardzo potrzebna w tych mrocznych czasach. Nie mogę się doczekać pracy nad tym projektem” – mówi Małgorzata Szumowska.

Ostatnie dzieło Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta, „Śniegu już nigdy nie będzie”, to polski kandydat do Oscara w kategorii Najlepszy Pełnometrażowy Film Międzynarodowy. Świetnie oceniana produkcja wciąż wymieniana jest jako faworyt do nominacji w plebiscytach najbardziej prestiżowych magazynów: „The Playlist”, „The Hollywood Reporter”, „Variety”, „Indie Wire” czy „Deadline”. Skrócona lista filmów, które powalczą o oscarową nominację zostanie ogłoszona już w tym tygodniu. Nominacje do Nagród Akademii zostaną zaanonsowane 15 marca, a sama uroczystość wręczenia nagród została przesunięta na 25 kwietnia.

ZOBACZ:  Sybilla - przebojowa produkcja ubiegłorocznego konkursu w Cannes w kinach od 21 lutego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x