Przejdź do treści

Największe porażki Manchesteru United na Old Trafford pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera

LinkedIn

Niedzielna porażka Manchesteru United z Liverpoolem 0:5 na własnym stadionie była jednym z najczarniejszych dni Solskjaera jako menedżera „Czerwonych Diabłów”. Przypominamy trzy inne mecze, które przyprawiły Norwega o wielki ból głowy.

4. października 2020 roku „Czerwone Diabły” zostały rozbite w Premier League na Old Trafford przez Tottenham 1:6. Warto odnotować fakt, że ówczesnym szkoleniowcem Tottenhamu był José Mourinho, który przeszedł tam właśnie z Man Utd.

twitter.com/premierleague

Największe porażki Manchesteru United na własnym stadionie pod wodzą Solskjaera

Kilka dni wcześniej Manchester United również na własnym stadionie został upokorzony przez Crystal Palace 1:3 w rozgrywkach ligowych. Goście prowadzili już 2:0 gdy Donny van de Beek w 80. minucie strzelił kontaktową bramkę dla „Czerwonych Diabłów”. Radość gospodarzy nie trwała jednak zbyt długo, bo już 5 minut później Wilfried Zaha podwyższył wynik na 3:1 dla klubu z Londynu.

13 maja 2021 roku Manchester United poniósł u siebie wstydliwą porażkę z jednym z największych rywali… Liverpoolem. „Czerwone Diabły” przegrały w tamtym meczu 2:4, a dobił ich w 90. minucie Mohamed Salah, ten sam, który w niedzielę ustrzelił hattricka.