Przejdź do treści

Największe gwiazdy stand-upu na jednej scenie! Już w ten weekend na Comedy Central!

gwiazdy stand-upu Comedy Central
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Program Comedy Club wrócił na antenę, aby przegonić jesienną chandrę i dostarczyć swoim fanom potężną dawkę humoru. W dniach 30-31 października, o godz. 22:30 w Comedy Central wyemitowane zostaną dwa premierowe odcinki najzabawniejszego show z udziałem najpopularniejszych polskich stand-uperów.

W nowych odcinkach widzów bawić będą występy najpopularniejszych polskich komików. Już w najbliższą sobotę na scenie pojawi się Agnieszka Matan, która wyjaśni, dlaczego rola cioci jest tak ważna i czemu chłopcy od małego nie powinni bać się płakać. Z kolei Bartosz Zalewski w zabawny sposób opowie o perypetiach z czasów dzieciństwa i relacjach z rodziną. W podwójnej roli prowadzącego i komika wystąpi Rafał Rutkowski, który przedstawi nietypowy pomysł na pogodzenie działań ekologicznych, zaspokojenia potrzeb seksualnych i zarobku.

gwiazdy stand-upu Comedy Central
Fot. mat. prasowy

Kolejny odcinek rozpocznie występ dobrze znanej fanom stand-upu Oli Petrus. Komiczka wyzna widzom, że się zakochała i opowie o kulisach związku z tajemniczym wybrankiem. Cezary Ponttefski da się ponieść nostalgii, która zaprowadzi go do dziecięcych lat, a dokładniej do szkolnej ławki. Komik zdradzi także, jak radzi sobie z tanatofobią, czyli lękiem przed śmiercią. Weteran Comedy Club Tomasz Jachimek opowie o weekendzie z religijną ciocią. Jak się okaże – choć jest świętsza od papieża –to potrafi bluzgać lepiej, niż cała drużyna młodych piłkarzy.

Gwiazdy stand-upu Comedy Central na jednej scenie!

gwiazdy stand-upu Comedy Central
Fot. mat. prasowy

Premierowe odcinki „Comedy Club” można oglądać w każdą sobotę i niedzielę o godz. 22:30 na antenie Comedy Central.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx