Największa silver influencerka – Mądra Babcia tworzy w sieci pierwszą interaktywną telewizję Silver TV!

Mądra Babcia Silver TV
Fot. mat. prasowy

Beata Borucka, znana, jako Mądra Babcia tworzy w internecie telewizję Silver TV z własnym studiem i ramówką programową. Silver TV emituje swoje programy od 17 października 2020. Liderka nadaje tylko swoje programy autorskie, ma własne studio i prowadzi program śniadaniowy na żywo. Zaprasza także swoje babcie do występowania i wspólnego tworzenia programów!

„Nasza Silver TV to nie tylko ciekawe treści, ale przede wszystkim miejsce dla społeczności. Mamy babcie pogodynki, jest blok babcioreklama o babciowym rękodziele przygotowywany przez uczestniczki, a także gościmy w studio ciekawe postaci babć i prezentujemy ich hobby, a w grupie Mądre Babcie mamy babciobutik, gdzie można wystawiać swoje prace” – mówi twórczyni Silver TV.

Mądra Babcia ma misję aktywizacji, nobilitacji i edukacji polskich babć, czyli kobiet 50Plus i realizuje ją z rozmachem. Społeczność zgromadzona wokół Mądrej Babci w mediach społecznościowych to dzisiaj już ponad 200 tysięcy kobiet. Za swoją działalność w mediach społecznościowych Beata Borucka, jako jedyna Polka, znalazła się wśród 20 kobiet na świecie, mających pozytywny wpływ społeczny, wyróżnionych przez Facebook. Jest obecnie największą silver influencerką w sieci i osiągnęła ogromny autorytet społeczny. Jest też autorką jedynej książki o babciach i dla babć „Mądra Babcia”, o budowaniu relacji międzypokoleniowych w rodzinie.

Mądra Babcia i Silver TV

„Obecnie w mediach nie ma żadnego stałego programu skierowanego do grupy 50Plus. Co za tym idzie dla reklamodawców, mających ofertę dla tych osób. Połączenie tej grupy społecznej i reklamodawców jest w dzisiejszych czasach skazane na sukces. Widzimy to w dynamicznym rozwoju zasięgów programów Silver TV. Miesięcznie nasze filmy osiągają ponad 2 milionowe zasięgi organiczne, a reklamodawcom niejednokrotnie po emisji brakuje produktów i to dopiero początek. Silver TV to coś więcej niż telewizja” – mówi ze śmiechem Mądra Babcia.

„Nasza Silver TV prowadzona przez Beatę Borucką to najwspanialsza internetowa telewizja. To jedyna taka telewizja która daje wiele dobrego, pomaga seniorom w każdej sytuacji. Żadna telewizja nie zajęła się nami seniorkami tak jak Silver TV i jej założycielka Beata Borucka. Gdyby nie telewizja to oczywiście siedziałabym dalej w fotelu, a dzięki niej ćwiczę, tańczę, dowiaduję się wielu ciekawostek, wiem jaki krem jest dla mnie dobry i jak dbać o siebie w dobie epidemii” – mówi moderatorka grupy Mądre Babcie, Barbara Okoń.

ZOBACZ:  Miss Eco International 2022. Zgrupowanie pełne atrakcji!

„Dotychczas programy Silver TV są emitowane na fanpage’u Mądra Babcia, gdzie jest zgromadzona społeczność. Już rośnie w siłę fanpage Silver TV oraz dynamicznie rozwijamy kanał na YouTube. Pracujemy też nad aplikacją mobilną oraz aplikacją na telewizory z systemem Android TV” – dodaje Beata Borucka. Link do telewizji: telewizja.silvertv.pl.

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx