Najsłynniejsi Galowie świata powracają! Zobacz plakat i zwiastun teaserowy „Asteriks i Obeliks: Imperium smoka”!

Asteriks Obeliks Imperium smoka
Fot. mat. prasowy

Na galowo, prosto z Galii, powracają najsłynniejsi, najsilniejsi i najśmieszniejsi Galowie wszech czasów. Odwiedzili już najodleglejsze zakątki świata. Pomogli Kleopatrze‍ w zbudowaniu najpiękniejszego pałacu, popijali herbatkę z królową Brytów, wzięli udział Olimpiadzie i nieskończenie wiele razy spuścili łomot oddziałom Juliusza Cezara!

Tym razem słynni Galowie ruszą w kolejną misję do najludniejszego kraju z pyszną kuchnią, wielkim murem i niezliczonymi smokami by uratować Cesarzową. Jedno jest pewne, napój magiczny przyda się w tej wyprawie.

Asteriks i Obeliks w piątym aktorskim filmie z serii wyruszą na Daleki Wschód, aby z pomocą swojego magicznego wywaru uratować chińską Cesarzową. Główne role w opowieści odegrają Guillaume Canet i Gilles Lellouche, a na ich drodze ponownie staną: władca Rzymu oraz królowa Egiptu, w których wcielili się odpowiednio Vincent Cassel oraz Marion Cotillard. W filmie nie zabraknie również sportowego ducha rodem z Olimpiady, który zapewni gościnny udział piłkarskiej legendy – Zlatana Ibrahimovicia.

Asteriks Obeliks Imperium smoka
Fot. mat. prasowy

Jest rok 50 p.n.e. Cesarzowa Chin, w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia, zostaje uwięziona. Córka porwanej władczyni – księżniczka Sass-Yi, wraz ze swoim wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem wyrusza do odległej Galii, aby szukać pomocy dla swojego kraju. Tak oto poznaje Asteriksa i Obeliksa – dwóch dzielnych bohaterów, którzy nie cofną się przed niczym, aby zaprowadzić ład i porządek wszędzie tam, gdzie zapanował chaos i bezprawie… oraz wszędzie tam, gdzie można przy okazji smacznie podjeść.

Galowie z wielką chęcią przystają na prośbę księżniczki i wspólnie z jej przyjaciółmi oraz odpowiednim zapasem magicznego napoju wyruszają w długą i pełną przygód podróż na Daleki Wschód. Jednak oko na to wszystko ma także słynny wróg Asteriksa i Obeliksa – Juliusz Cezar, który jest żądny nowych zdobyczy i zbiera potężną armię, aby podbić orientalną krainę po drugiej stronie globu.

ZOBACZ:  Spirala: Nowy rozdział serii Piła. Zobacz zwiastun filmu!

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka. Zobacz zwiastun:

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx