Najpierw impreza, a później wodne szaleństwo – ekipa Warsaw Shore na fali!

Warsaw Shore na fali
Fot. MTV

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Szalona zabawa, nowe znajomości, poważne dylematy i adrenalina w czystej postaci. Ekipa Warsaw Shore wrzuca piąty bieg! W 6. odcinku będziemy świadkami jednej z najgorętszych imprez tego sezonu. W klubowej loży zrobi się naprawdę tłoczno, a kolejnego dnia uczestników czeka prawdziwa jazda bez trzymanki!

Podczas najbliższej imprezy Lena będzie musiała zmierzyć się z wewnętrznym konfliktem – miłość poza programem czy przygoda w Warsaw Shore? Dziewczyny – jak na dobre przyjaciółki przystało – będą próbowały trzymać rękę na pulsie. Ale nie wszystkiemu da się zapobiec.

Jez i Sequento zabawią się w skrzydłowych, a Kamil i Sarna postanowią skorzystać z uprzejmości kolegów. Cała sytuacja nie umknie uwadze Mileny, ale czarę goryczy przeleje dopiero ślad szminki na policzku jej ekipowego adoratora… Później przyjdzie czas na after! W domowym zaciszu Sarna zaprezentuje, jak jego zdaniem należy rozmawiać z kobietami.

Kolejny dzień przyniesie wiele niespodzianek, a uczestników czeka naprawdę ostra jazda! Ekipowicze zostaną rzuceni na głęboką wodę. Która drużyna wygra wyścig motorówek?

Tego dowiecie się w kolejnym odcinku Warsaw Shore już w niedzielę o godzinie 23.00 w MTV Polska! Więcej o „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” zawsze na: www.mtv.pl.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx