13 grudnia w TVN rozpoczęła się emisja programu Omeny Mensah „Wyjątkowe domy”. To jeden z najpopularniejszych formatów jesiennej ramówki TVN Style. Teraz także widzowie głównej anteny będą mogli zobaczyć nieprzeciętne domy o wyrafinowanej architekturze i luksusowym designie.
Światowe trendy wnętrzarskie, oryginalne projekty oraz nowoczesne rozwiązania architektoniczne i technologiczne – to wszystko miłośnicy dobrego designu mogą znaleźć w programie „Wyjątkowe domy”, którego emisja rozpoczęła się w niedzielę na antenie TVN. Przez zapierające dech w piersiach realizacje domów jednorodzinnych i tajniki nietypowych rozwiązań projektowych widzów przeprowadza pomysłodawczyni i prowadząca program, Omenaa Mensah.
W programie możemy zobaczyć perły współczesnej, polskiej architektury – domy przyszłości, łączące elementy idealnej bryły, doskonałego designu i ekologicznych rozwiązań. Możemy zobaczyć m.in. niesamowity Catamaran House w kształcie łodzi w podwarszawskim Józefowie, szklany dom pod Berlinem, którego złożenie trwało kilka dni, oraz Dom Kurtyna.
Omenaa Mensah znana z zamiłowania do designu, prywatnie właścicielka ekskluzywnej marki meblowej Ammadora oraz marki A&H tworzonej wspólnie z Galerią Heban, odwiedziła 10 wyjątkowych miejsc oraz porozmawiała z najlepszymi polskimi architektami i projektantami wnętrz.
Program „Wyjątkowe domy” emitowany będzie w każdą niedzielę ok. godz. 14:00 na antenie TVN.
