Przejdź do treści

Najnowsze premiery na Cineman.pl to prawdziwa gratka dla wszystkich kinomaniaków!

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Na platformie Cineman.pl pojawiły się trzy nowe tytuły: „Sposób na świętego” z Melem Gibsonem i Waltonem Gogginsem, „Uczciwy złodziej” z Liamem Neesonem i Kate Walsh oraz „Po horyzont” w którym grają Allison Williams i Alexander Dreymon.

Na platformie Cineman.pl pojawiły się trzy nowe filmowe premiery.

Sposób na świętego

Choć grudzień się już skończył, to święty Mikołaj nie może czuć się bezpiecznie. Jest dzieciak, który wciąż nie jest zadowolony ze swojego prezentu…. Mel Gibson w smoliście czarnej komedii autorstwa braci Nelms. Kiedy jesteś dzieckiem, Boże Narodzenie to moment, którego wyczekujesz z utęsknieniem przez cały rok. Nic więc dziwnego, że gdy Billy (Chance Hurstfield) zamiast wymarzonego prezentu znajduje w gwiazdkowej skarpecie bryłę węgla, jego rozczarowanie i ból są ogromne. Święty Mikołaj (Mel Gibson), który w ten sposób traktuje dzieci, zasługuje na ukaranie. Nastolatek decyduje się wynająć płatnego mordercę (Walton Goggins), by ten wytropił Gwiazdora i odpłacił mu pięknym za nadobne.

Sposób na świętego – zwiastun

Uczciwy złodziej

Liam Neeson w historii złodzieja, który chce rozpocząć nowe życie, a zostaje wrobiony przez FBI. Film twórców serialu „Ozark”. Tom Carter od lat jest zmorą niewielkich banków rozproszonych po amerykańskiej prowincji. Choć ukradł blisko 9 milionów dolarów, jego tożsamość pozostaje nieznana. Kiedy jednak poznaje Annie , zakochuje się bez pamięci. Pod jej wpływem decyduje się zerwać z dotychczasowym zajęciem i pójść na układ ze ścigającym go FBI. W zamian za prawo do nowego, uczciwego życia chce zwrócić zrabowane pieniądze. Nie podejrzewa, że stróże prawa postanowią wykorzystać zaistniałą sytuację, by zagarnąć fortunę i posłać go za kratki.

Uczciwy złodziej – zwiastun

Po horyzont

Rutynowy lot, który zmienia się w rozpaczliwą walkę o przetrwanie… Tutaj emocji nie zabraknie! Byli kochankowie Sara i Jackson spotykają się na Maritiusie. Oboje mają jechać na ślub swojej przyjaciółki na sąsiedniej wyspie. Zbieg okoliczności i spóźnienie na prom sprawia, że lecą małą jednosilnikową Cessną, którą pilotuje Wyman, przyjaciel dziewczyny. To ma być rutynowa podniebna wycieczka. Niespodziewanie Wyman doznaje zawału serca i umiera. Samolot spada. W ostatniej chwili Sarze udaje się go unieść. Bez łączności i paliwa, po zaledwie 3 lekcjach pilotażu Sara i Jackson muszą stawić czoła zbliżającej się burzy.

Po horyzont – zwiastun
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx