Najman do Don Kasjo: Słuchaj frajerzyno, wypier*alaj mi z tej linii. Jak cię kur*o złapię to zobaczysz

Marcin Najman / fot. FAME MMA

Do ostrej wymiany zdań doszło w dzisiejszym odcinku Cage, pomiędzy Marcinem Najmanem a Don Kasjo.

W trakcie dzisiejszego odcinka programu Cage na kanale FAME MMA w serwisie YouTube, który prowadził Arkadiusz „Pan” Pawłowski, a którego gościem specjalnym był Marcin Najman, doszło do ostrej wymiany zdań tego drugiego z… Do Kasjo.

Kasjusz Życiński, który będzie walczył z Marcinem Najmanem na gali FAME MMA 8 w formule bokserskiej, niespodziewanie zadzwonił do studia przedstawiając się jako Gracjan. Po chwili wywiązała się wielka kłótnia pomiędzy zawodnikami FAME MMA.

Dostałem informację, że w tej chwili mamy na linii specjalnego gościa. Z kim mamy do czynienia? – powiedział Arkadiusz Pawłowski. Z Gracjanem – tak przedstawił się Don Kasjo, który dopiero później zdradził swoją tożsamość.

Ja mam pytanko, kto ma więcej przegranych: Lew czy Najman? – zapytał Don Kasjo vel Gracjan. Od tego niewinnego zdania wywiązała się niemała awantura, która ewoluowała wraz z wymianą zdań pomiędzy zawodnikami FAME MMA.

W pewnym momencie rozmowy Don Kasjo powiedział do Najmana: „Zamknij tę mordę”, co byłego zdobywcę pasa WKU wyprowadziło z równowagi i który odrzekł: „Słuchaj frajerzyno, wypierdalaj mi z tej linii kurwa, bo cię zaraz, jak cię kurwo złapię to zobaczysz!”. Prowadzący program Arkadiusz Pawłowski próbować ochłodzić trochę atmosferę, lecz jeszcze przez dobre kilka minut padały niecenzuralne słowa z ust obu zawodników.

Cały odcinek Cage’a z Najmanem możecie obejrzeć poniżej:

CAGE: Marcin Najman
ZOBACZ:  GROMDA 9 - zwiastun z udziałem Popka już w sieci!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
tutenmaton
tutenmaton
1 rok temu

Marcin „El Testosteron” Najman wypowiedział się w sprawie jednego ze starć na Fame MMA i wiedział, co na przykład powiedział: Słuchaj Frajerzyno, Wypierdalaj Mi Z Tej Linii! Jak Cię Kurwo Złapię, To Zobaczysz!

1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx