Najman do Don Kasjo: Słuchaj frajerzyno, wypier*alaj mi z tej linii. Jak cię kur*o złapię to zobaczysz

Marcin Najman / fot. FAME MMA

OBSERWUJ NAS:

Do ostrej wymiany zdań doszło w dzisiejszym odcinku Cage, pomiędzy Marcinem Najmanem a Don Kasjo.

W trakcie dzisiejszego odcinka programu Cage na kanale FAME MMA w serwisie YouTube, który prowadził Arkadiusz “Pan” Pawłowski, a którego gościem specjalnym był Marcin Najman, doszło do ostrej wymiany zdań tego drugiego z… Do Kasjo.

Kasjusz Życiński, który będzie walczył z Marcinem Najmanem na gali FAME MMA 8 w formule bokserskiej, niespodziewanie zadzwonił do studia przedstawiając się jako Gracjan. Po chwili wywiązała się wielka kłótnia pomiędzy zawodnikami FAME MMA.

Dostałem informację, że w tej chwili mamy na linii specjalnego gościa. Z kim mamy do czynienia? – powiedział Arkadiusz Pawłowski. Z Gracjanem – tak przedstawił się Don Kasjo, który dopiero później zdradził swoją tożsamość.

Ja mam pytanko, kto ma więcej przegranych: Lew czy Najman? – zapytał Don Kasjo vel Gracjan. Od tego niewinnego zdania wywiązała się niemała awantura, która ewoluowała wraz z wymianą zdań pomiędzy zawodnikami FAME MMA.

W pewnym momencie rozmowy Don Kasjo powiedział do Najmana: “Zamknij tę mordę”, co byłego zdobywcę pasa WKU wyprowadziło z równowagi i który odrzekł: “Słuchaj frajerzyno, wypierdalaj mi z tej linii kurwa, bo cię zaraz, jak cię kurwo złapię to zobaczysz!”. Prowadzący program Arkadiusz Pawłowski próbować ochłodzić trochę atmosferę, lecz jeszcze przez dobre kilka minut padały niecenzuralne słowa z ust obu zawodników.

Cały odcinek Cage’a z Najmanem możecie obejrzeć poniżej:

CAGE: Marcin Najman
ZOBACZ:  Oficjalna ceremonia ważenia przed galą UFC 239 w Las Vegas za nami
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x