REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Najlepsze imprezy w Poznaniu w lato 2020 – tych koncertów nie możesz przegapić

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Nadchodzące lato będzie owocowało w ciekawe imprezy muzyczne. Na jakie wydarzenia warto się wybrać w Poznaniu? Poznaj trzy propozycje koncertów, na które możesz zarezerwować bilety już dziś.

Oto trzy koncerty, z trzech różnych gatunków muzycznych, które zapowiadają się niezwykle ciekawie. Tego lata w Poznaniu wystąpi grupa This Will Destroju You, która zainteresuje fanów rocka. Wszyscy miłośnicy Darii Zawiałow będą bawili się świetnie na Nocnym Targu Towarzyskim 30 lipca. Natomiast każdy szukający dobrej imprezy hiphopowej powinien wybrać się 7 sierpnia na Hip-hop Festival – sprawdź na muno.pl najlepsze imprezy w Poznaniu.

Najlepsza impreza rockowa w Poznaniu – This Will Destroy You 29 czerwca

Zaczynamy od imprezy dla fanów mocnych brzmień. This Will Destroy You to amerykański zespół wykonujący muzykę post-rockową z mieszanką eksperymentalnych dźwięków. Grupa słynie z klimatycznych, instrumentalnych kompozycji, ale nie brakuje w jej muzyce sporej dawki dynamiki. Utwory grupy z Los Angeles były wykorzystywane w filmach (np. „World War Z”), produkcjach dokumentalnych i telewizyjnych.

Zespół zadebiutował w 2004 roku albumem „Young Mountain”, jednak dopiero drugi krążek zatytułowany tak jak nazwa grupy zapewnił im światową popularność. This Will Destroy You supportowali takie zespoły jak The Cure w londyńskim Hyde Parku. 29 czerwca masz okazję posłuchać ich na jedynym koncercie w Polsce. Szykuj się na wieczór przepełnionymi rockowymi dźwiękami w najlepszym wydaniu.

Daria Zawiałow w Poznaniu – 30 lipca

Nocny Targ Towarzyski to niezwykła przestrzeń publiczna w Poznaniu, gdzie kwitnie życie kulturalne stolicy Wielkopolski. Tego lata organizatorzy zapraszają Cię na cykl „Letnie Historie” – na koncerty pod gołym niebem, podczas których w otoczeniu lampionów i pozytywnego wibe’u możesz bawić się przy muzyce wybitnych artystów. 30 lipca wystąpi młoda, ceniona wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka – Daria Zawiałow.

Jej debiutancka płyta „A Kysz!” wydana w 2017 roku błyskawicznie pokryła się złotem, a artystka zaskarbiła sobie serca tysięcy fanów. Drugi album „Helsinki” ukazał się dwa lata później – Daria jest obecnie jedną z najbardziej cenionych wokalistek polskiej sceny muzycznej. W jej muzyce możesz odnaleźć inspiracje takimi artystami jak Arctic Monkeys, Florence and The Machine czy The Last Shadow Puppets. Nie może Cię zabraknąć na jej koncercie na Nocnym Targu Towarzyskim. Do zobaczenia 30 lipca przy Kolejowej 23 w Poznaniu!

Hip Hop Festival Poznań! 2020 – 7 sierpnia

Jeśli jesteś fanem rapu, idziemy o zakład, że słyszałeś o tym wydarzeniu. Hip Hop Festival Poznań! to coroczna wielka impreza hiphopowa, która gromadzi tysiące miłośników hiphopowych brzmień. W zeszłym roku na poznańskiej Malcie wystąpili tacy znani raperzy, jak Paluch Oficjalnie, Mr. KęKę, Szpaku, Guzior, Jan – rapowanie, Tymek, Joda czy Oki. Kto zagości tym razem? Tego jeszcze oficjalnie nie wiadomo – ale atmosfera i emocje na Hip Hop Festival Poznań! są zawsze niezapomniane, więc już dziś warto zarezerwować czas i bilety. Nie może Cię tam zabraknąć.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google