Nagranie promujące trzeci album Lanberry

Lanberry, fot. Baranowski/AKPA

OBSERWUJ NAS:

To dobry czas dla wokalistki Lanberry czyli Małgorzaty Uściłowskiej. Artystka ze swoim utworem „Plan awaryjny” wygrała tegoroczny koncert opolskich „Premier”. Teraz świętuje wydanie trzeciego albumu „Co gryzie panią L?”.

Lanberry zaczynała na YouTubie, bez sukcesów próbowała swoich sił w talent show i wreszcie weszła na szczyt! 33-latka ma na koncie dwa albumy studyjne i kilka nominacji do Fryderyków. Na swojej trzeciej płycie artystka daje jasny przekaz, że to co sztuczne i toksyczne, zostawia za sobą. „Co gryzie panią L? Odpowiedź jest prosta: obojętne twarze, uśmiechy na rzepy, katalogi rad czy zamiatanie pod dywan” – mówi wokalistka.

Motywem spajającym wszystkie 11 nowych utworów jest wdzięczność. „Przez dwa lata od wydania mojej poprzedniej płyty „miXtura” zmieniło się tak dużo, jakby minęła co najmniej dekada. Moja trzecia płyta to bardzo intymna podróż, bo chcę opowiedzieć coś o sobie. Przekazać w dźwiękach, słowach i obrazach, kim jest pani L. Kim jest Lanberry” – dodaje wokalistka.

Warto dodać, że Lanberry stoi również za sukcesami innych artystów. Małgorzata Uściłowska jest jedną z autorek superhitu „Anyone I Want to Be”, dzięki któremu Roxana Węgiel wyśpiewała pierwsze miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W 2019 roku sukces ten powtórzyła Viki Gabor, śpiewając „Superhero”, którego współautorką również jest Lanberry!

Lanberry, fot. Baranowski/AKPA
ZOBACZ:  Orkiestra Wojskowa wśród róż. Koncert w Różanym Ogrodzie Sztuki już w niedzielę!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x