Nadzieja – norweski kandydat do Oscara od 1 grudnia na platformie Premiery Canal+

Fot. kadr z filmu "Nadzieja"

Film, który gościł na ekranach kin jesienią już od 1 grudnia będzie dostępny na platformie Premiery Canal+. Nominowany do Europejskich Nagród Filmowych, norweski kandydat do Oscara to poruszający dramat psychologiczny z wybitnymi kreacjami aktorskimi Andrei Braein Hovig i Stellana Skarsgarda.

Ta subtelna i wzruszająca opowieść o potrzebie bliskości, życiowych priorytetach a przede wszystkim o miłości jest inspirowana osobistymi przeżyciami reżyserki.

Co może się stać z miłością, gdy pewnego dnia pełna energii i wewnętrznej siły kobieta dowiaduje się, że ma przed sobą zaledwie trzy miesiące życia? Taka sytuacja zastaje Anję i jej życiowego partnera Tomasa tuż przed Bożym Narodzeniem. Doświadczoną parę, która przez lata bardziej niż na wzajemnym uczuciu skoncentrowana była na swoich karierach artystycznych oraz dorastających dzieciach.

Kiedy w Wigilię Bożego Narodzenia kobieta dowiaduje się, że ma nawrót choroby i nieoperacyjnego raka mózgu, życie bohaterów rozpada się na kawałki i ulega przewartościowaniu. Troska miesza się ze skrywanymi od lat pretensjami, a trudnemu do okiełznania lękowi towarzyszy frustracja.Kolejne tygodnie pokażą, czy Anja i Tomas odnajdą w sobie uczucie, które kiedyś ich połączyło, oraz czy będą w stanie przejść przez ten rodzinny dramat razem.

Nadzieja – polski zwiastun:

Nadzieja – polski zwiastun

Ten pełen emocji dramat będzie można już od 1 grudnia oglądać na platformie Premiery Canal+.

Premiery Canal+ to miejsce dla poszukiwaczy filmowej rozrywki, którzy mogą w jednym miejscu bez umów i abonamentu wypożyczyć wygodnie i legalnie hity filmowe, dokumenty, produkcje prosto z kina oraz tytuły, które nie zdążyły jeszcze szeroko zadebiutować w Polsce na wielkim ekranie. Filmy dostępne są dla wszystkich w aplikacji Premiery Canal+ oraz online na stronie premiery.canalplus.pl.

ZOBACZ:  Małgorzata Kożuchowska na plakacie filmu "Czyściec". W kinach od 23 października

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx