Nadchodzi wciągająca, rodzinna VR-owa gra „POW POW: Dye it up!” w klimacie battle royale

POW POW Dye
Fot. mat. prasowy

Prosto od zwariowanego polskiego zespołu PunkPirates nadchodzi gra POW POW: Dye it up!, która wynosi rodzinną rozgrywkę VR na zupełnie nowy poziom immersji i zabawy!

Chwyć za gogle VR i zawołaj swoich przyjaciół oraz krewnych, niezależnie od ich wieku. Weź udział w pozbawionych przemocy bitwach z użyciem farby, śmiechu i poduszek! Możesz zaprosić swoich rówieśników, rodziców, a nawet dziadków. Każdy może doświadczyć przyjemności płynącej z gry w paintball, bez obawy o siniaki.

Rozgrywka w POW POW: Dye it up! ma miejsce w dużej szkole, składającej się z korytarzy, sal lekcyjnych, pomieszczeń biurowych i ogromnej sali gimnastycznej. Cały budynek został zabarykadowany i przystosowany do rozgrywek paintballowych, więc dlaczego nie skorzystać z tego i po prostu nie wskoczyć w wir zabawy? Mapa jest otwarta do eksploracji i wypełniona po brzegi zakamarkami. Poszukaj schronienia lub dołącz do bitwy z ulubioną bronią. Gra będzie oferować szeroki wybór pistoletów strzelających farbą, w tym shotgun, karabin szturmowy, a nawet minigun! Lepiej bądź szybki, aby Twoi przeciwnicy nie dotarli do najlepszych broni przed Tobą!

Fot. mat. prasowy

POW POW: Dye it up! wyląduje we wczesnym dostępie na Steam jeszcze w tym roku.

ZOBACZ:  DashBored za darmo na Steamie

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx