Nadchodzi Rooms of Realities. Doświadcz nowego wymiaru VR-owej rozrywki w świecie pełnym escape roomów

Rooms of Realities VR
Fot. mat. prasowy

Gamedust i studio Bluekey prezentują pierwszą zapowiedź, trailer oraz screenshoty z nowej gry opartej o technologię wirtualnej rzeczywistości – Rooms of Realities.

VR-owa zabawa da graczom szerokie możliwości rozwiązywania zagadek o różnym poziomie trudności nie tylko w wieloosobowym trybie kooperacyjnym, ale także w trybie solo. Gra pozwoli odwiedzić wiele różnorodnych escape roomów bez wychodzenia z domu! Załóż gogle VR i wejdź do jednego z dostępnych w Rooms of Realities pokojów pełnych zagadek. Oddaj się rozwiązywaniu łamigłówek i odkrywaniu sekretów, dzięki którym będziesz mógł przejść dalej. Poszukiwania klucza lub łamania kodu możesz podjąć się, zarówno grając samodzielnie, jak i przeżywając wciągającą przygodę razem z przyjaciółmi. Niezależnie od trybu, cel pozostaje taki sam: wydostać się z escape roomu.

Rooms of Realities VR
Fot. mat. prasowy

Duża różnorodność lokacji dostępnych w Rooms of Realities zapewni zabawę na wiele godzin. Tuż po premierze gracze będą mogli udać się w wirtualną podróż między innymi do Egiptu, podwodnych otchłani czy opuszczonego szpitala. Z czasem tematycznych wyzwań będzie przybywało. Wykorzystanie technologii VR wyniesie doświadczenia płynące z rozgrywki na wyższy poziom i pozwoli jeszcze intensywniej przeżywać wszystkie przygody. Wykazywanie się spostrzegawczością i sprytem da jeszcze większą satysfakcję. Próby wydostania się z pokoju odbywać się będą w przyjaznej i czytelnej oprawie, dlatego nawet pozornie niepokojące miejsce będzie sprzyjać główkowaniu.

Rooms of Realities VR
Fot. mat. prasowy

Główne cechy Rooms of Realities:

  • Gra dostępna zarówno w wieloosobowym trybie kooperacyjnym, jak i w trybie indywidualnym,
  • Rozwiązywanie zagadek środowiskowych opartych na kojarzeniu faktów doskonale sprawdza się w środowisku VR,
  • Urozmaicone uniwersum zagadkowych pokojów pozwoli między innymi na podróż do Egiptu, podwodnych otchłani czy opuszczonego szpitala,
  • Przyjazna i czytelna oprawa, dzięki której pozornie niepokojące miejsca stają się przestrzeniami przystępnymi dla każdego gracza.

Rooms of Realities przygotowywane jest z myślą o platformach VR, a premiera gry zaplanowana jest na 2022 rok. RoR na platformie Steam.

ZOBACZ:  Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a oraz Journey dostępne za darmo na PlayStation 4
Rooms of Realities – Reveal Trailer

Wydawcą gry jest studio Gamedust znane między innymi z pozytywnie przyjętego przez społeczność graczy i recenzentów Yupitergrad, klimatycznego i pełnego zagadek Neverout oraz dwóch nadchodzących produkcji: Best Forklift Operator – symulatora łączącego tryb flat-screen i VR, a także Sunrise GP – arcade’owej gry wyścigowej na Nintendo Switch.

Rooms of Realities VR
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx