Przejdź do treści

N69.pl uhonorowany nagrodą Xbiz 2023 – Najlepszy sklep erotyczny w Europie

Najlepszy sklep erotyczny w Europie
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Nagrody XBIZ są bardzo cenionym wyróżnieniem w branży filmów erotycznych oraz firm działających w tej dziedzinie. Przyznawane corocznie, cieszą się ogromną popularnością. W tym roku, 12 września 2023, odbyła się gala wręczenia nagród w Amsterdamie. Niesamowicie zaskakującym faktem było nominowanie do nagrody warszawskiego sklepu N69.pl.

Polska erotyka wkracza na nowy poziom dzięki N69.pl!

Wiele polskich firm, takich jak N69.pl, dostrzega i wykorzystuje wszelkie nowoczesne formy przekazu i angażowania swoich klientów. Jednym z najbardziej skutecznych kanałów jest Instagram sklepu N69.pl, gdzie oprócz codziennej pracy Kamila i Natalia jako edukatorki seksualne dzielą się swoją wiedzą na temat seksualności i udzielają porad dla par i ich związków. Dzięki temu, firma nie tylko promuje swoje produkty, ale również staje się miejscem, gdzie klienci mogą znaleźć wsparcie i odpowiedzi na swoje pytania związane z seksualnością. To innowacyjne podejście do prowadzenia biznesu przynosi firmie wiele korzyści, a także buduje zaufanie i lojalność klientów.

Najlepszy sklep erotyczny w Europie
Fot. mat. prasowy

„Kluczem naszej firmy jest dostrzeganie potrzeb polskich klientów i zachęcanie ich do zadbania o swoją seksualność i swój związek, aby każdy znalazł czas na eksplorowanie i doświadczenia. Jesteśmy świadomi, że życie jest pełne obowiązków i stresu, dlatego staramy się dostarczać produkty i usługi, które pomogą naszym klientom odnaleźć równowagę i satysfakcję w sferze intymnej. Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy są gotowi służyć pomocą i doradztwem w każdej kwestii związanej z seksualnością i związkiem. Dążymy do tego, aby nasi klienci czuli się komfortowo i pewnie w swojej skórze, a nasze produkty były nie tylko wysokiej jakości, ale także dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. Zachęcamy wszystkich Polaków do odkrywania i pielęgnowania swojej seksualności, ponieważ wierzymy, że jest to klucz do pełnego i satysfakcjonującego życia” – Kamila Hrecka CEO N69.pl – Edukator Seksualny.

Czym są nagrody XBIZ Awards?

XBIZ Awards to uznawane na całym świecie wyróżnienie w dziedzinie rozrywki dla dorosłych, przyznawane przez amerykański portal informacyjny XBIZ. Te prestiżowe nagrody, często nazywane „Złotymi Globami” branży, stanowią jedno z najbardziej cenionych osiągnięć w tej dziedzinie. Ceremonia XBIZ Awards ma swoje korzenie w roku 2003 i od tego czasu stała się wydarzeniem wyjątkowo oczekiwanym zarówno przez fanów, jak i profesjonalistów z branży filmów dla dorosłych oraz gadżetów erotycznych.

XBIZ Awards przekazuje nagrody w szerokiej gamie kategorii, obejmujących zarówno te, które można porównać do tradycyjnych nagród filmowych, jak najlepszy reżyser, jak i te specyficzne dla branży erotycznej, takie jak najlepsza aktorka w scenach seksu oralnego czy najlepszy wibrator. To prestiżowe wydarzenie koncentruje się nie tylko na wyróżnianiu gwiazd, producentów i reżyserów, ale również na aspektach technicznych, takich jak serwisy VOD.

XBIZ Awards to wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga uwagę całej branży. Uczestnicy ceremonii odczuwają atmosferę podobną do gali wręczenia Oscarów, a wspaniałe kreacje i czerwony dywan dodają uroku temu wyjątkowemu wieczorowi. Wydarzenie to jest uwieczniane przez paparazzi, podkreślając jego znaczenie i rozgłos.

Najlepszy sklep erotyczny N69.pl według XBIZ Awards 2023

„Jesteśmy dumni z tego, że nasze wysiłki wciąż przynoszą efekty i że nasza firma jest uznawana za lidera w branży erotycznej. XBIZ Awards to dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszego doskonalenia naszych usług. Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie i wsparcie, które motywuje nas do jeszcze większych osiągnięć. Obiecujemy, że nie zwalniamy tempa i będziemy nadal dążyć do spełniania oczekiwań naszych klientów oraz wprowadzania na rynek nowych, innowacyjnych produktów. Nasza misja to zapewnienie naszym klientom satysfakcji i przyjemności w sferze intymności, dlatego nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań i współpracujemy z najlepszymi w branży. Dziękujemy XBIZ Awards za to wyróżnienie i obiecujemy, że nie zawiedziemy” – Kamila Hrecka CEO N69.pl – Edukator Seksualny.

Najlepszy sklep erotyczny w Europie
Fot. mat. prasowy

Dowiedz się więcej o nagrodzie na https://n69.pl.

(artykuł zewnętrzny)

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx