Mystic Festival 2023: Ghost pierwszym headlinerem festiwalu!

Mystic Festival 2023
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Maski opadły! Oto pierwszy z trzech headlinerów przyszłorocznej edycji Mystic Festival 2023 – diabelsko przebojowy Ghost. Impreza odbędzie się w Gdańsku, od 7 do 10 czerwca.

To nie kostium halloweenowy, ale Papa Emeritus we własnej osobie. To oznaczać może tylko jedno – w czerwcu Ghost nawiedzi gdańską Stocznię, by dać niezapomniany show na Mystic Festival. Szwedzka grupa została zesłana na świat w połowie pierwszej dekady XXI wieku. Od debiutanckiej płyty „Opus Eponymous” po najnowszą, póki co, „Impera” zasypuje nas mrocznymi przebojami, zmusza do makabrycznego tańca. Ghost pojawił się, by przywrócić hard rock i heavy metal największym scenom.

Przypominamy, że udział w festiwalu potwierdzili również Phil Campbell and the Bastard Sons (z setem Motörhead), Moonspell, Perturbator, Sleep Token, Unleashed i Soen.

Mystic Festival 2023 odbędzie się 7-10 czerwca w Gdańsku, na znanym już terenie Stoczni. Więcej informacji i bilety znajdziecie na tronie: www.mysticfestival.pl.

Obecnie w sprzedaży:

  1. Karnety czterodniowe Early Birds, w cenie 639 złotych.
  2. Karnety czterodniowe Early Birds VIP, w cenie 899 zł.
  3. Mystic Camp: nocleg – 99 zł.
  4. Mystic Camp: parking dla samochodu osobowego – 99 zł.
  5. Mystic Camp: parking dla kampera – 399 zł.

Karnety możecie nabyć również za pośrednictwem serwisu eBilet – w ofercie sprzedaż ratalna, kupujesz dziś, płacisz później: www.ebilet.pl. Organizatorem festiwalu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład, którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx