Muzyk, ogrodnik, detektyw – Tom i Jerry mogą być kim chcą! Kultowe postacie w Boomerang

Tom i Jerry Boomerang
Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

6 września br. Boomerang zaprasza na kolejne odcinki serialu i filmy pełnometrażowe o legendarnych bohaterach. W nadchodzących perypetiach Tom i Jerry wcielają się w różne role! Kreskówka wciąż ma w sobie to, co widzowie znają najlepiej: rozbrajający humor, zabawne gonitwy, fuszerki kota i spryt myszki. Emisja odcinków rozpocznie się od 6 września o 16:00, emisja filmów pełnometrażowych – w weekendy od 11 września o 16:00.

Biuro detektywa? Elegancka restauracja? Wielkie miasto? Każde miejsce jest równie dobre do nieposkromionej zabawy. Kiedy Tom i Jerry wpadają w pościg, wszyscy wokół uczestniczą w ich harcach. Tym razem bohaterowie będą psocić w różnych niespodziewanych lokalizacjach. We wrześniowych odcinkach „Tom i Jerry Show” zostaną detektywami z prawdziwego zdarzenia. Do ich miejscowości zawita Yeti, a wszystko to przez nieuważność Toma! Tylko Jerry może pomóc mu w wytropieniu i powstrzymaniu bestii. Bohaterscy śledczy staną na drodze innemu złośliwemu kotu i niecnej wiewiórce, którzy zajmują się kradzieżami. Nuda? Tom i Jerry nie znają tego słowa!

W weekendy odbędą się również seanse filmów pełnometrażowych. Stacja wyemituje m.in. „Tom i Jerry: Jak uratować smoka”, gdzie postaci znajdą tajemnicze jajo, z którego wykluwa się… mały smok, stając twarzą w twarz z jego mamą. Po raz kolejny też wcielą się w rolę detektywów w filmie „Tom i Jerry i Sherlock Holmes”. Razem spróbują rozwiązać zagadkę znikającej biżuterii.

„Tom i Jerry Show” już w poniedziałek 6 września o 16:00.

ZOBACZ:  Powstanie amerykański remake "Bożego Ciała"? Kolejny wielki sukces dzieła Jana Komasy
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x