„Muran” w HIGH League! Mateusz Murański powalczy 10 grudnia w Łodzi

Mateusz Murański HIGH League
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Jeden z najpopularniejszych polskich freak-fighterów, Mateusz Murański, zadebiutuje w HIGH League! “Muran” stoczy swój pojedynek już 10 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety są już w sprzedaży na Eventim.pl.

Mateusz Murański przebojem wdarł się do świata freak-fightów. To zawdzięcza przede wszystkim konfliktowi z Arkadiuszem Tańculą, swoim dawnym przyjacielem z serialu „Lombard. Życie pod zastaw” Telewizji Puls. Aktualnie Murański w pełni skupia się na walkach i bije się lepiej niż niejeden zawodowiec.

W MMA Murański stoczył dotychczas sześć starć, z czego triumfował w czterech z nich. Pokonywał Artura „Epic Cheat Meala” Syca, Norberta „Warszawskiego Dresika” Janeckiego, Marcina „Mielonidasa” Makowskiego i znanego z HIGH League Alana „Alanika” Kwiecińskiego. Dwukrotnie pokonywał go Arkadiusz Tańcula.

Poza tym “Muran” ma na swoim koncie dwie walki na zasadach boksu. Ponosił porażki, jednak nie ma powodów do wstydu. Przegrywał z Kasjuszem „Don Kasjem” Życińskim i doświadczonym zawodnikiem MMA, Vasem „Psychopatą” Bakoceviciem.

Mateusz Murański to nie tylko mocny zawodnik o wielkim sercu do walki, ale również słynny zadymiarz. Można być pewnym, że podczas konferencji i programów z jego udziałem temperatura wzrośnie! Nadszedł czas na jego debiut w HIGH League. Nazwisko jego rywala i szczegóły starcia zostaną ogłoszone wkrótce.

High League 5 – kto walczy?

Podczas HIGH League 5 skonfrontują się też m.in. raper i streetfighter, Alberto Simao, którego rywalem będzie influencer i zadymiarz Paweł “Tybori” Tyburski. To starcie elektryzuje widzów, a pojedynek w klatce będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu. Poza tym ogłoszono kolejne występy jednej z najpopularniejszych polskich influencerek, Agaty “Fagaty” Fąk, utytułowanego kickboksera i pogromcę Denisa “Bad Boya” Załęckiego, Mateusza “Don Diego” Kubiszyna, oraz popularnego lubianego streamera, Macieja “Zonego” Zoniuka.

Pełna karta walk i data pierwszej konferencji przed galą zostaną ogłoszone wkrótce. Bilety na wydarzenie w łódzkiej Atlas Arenie są dostępne w serwisie Eventim.pl!

HIGH League 5 – karta walk:

Agata “Fagata” Fąk vs TBA
Alberto Simao vs Paweł “Tybori” Tyburski
Mateusz “Don Diego” Kubiszyn vs TBA
Mateusz “Muran” Murański vs TBA
Maciej “Zony” Zoniuk vs TBA

instagram.com/highleague_official
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx