Przejdź do treści

MTV Warsaw Shore: Vixa, gaz i… kiełbaski. W nowym odcinku będzie się działo!

MTV Warsaw Shore Vixa
Ewelona, fot. MTV

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Warsaw Shore wrzuca piąty bieg! Kolejny odcinek upłynie pod znakiem dzikich imprez bez zahamowań, podrywu i prowokacji. Przy takim wachlarzu osobowości nie zabraknie też kolejnych zgrzytów. Czy tym razem ekipowiczom również uda się przezwyciężyć wewnętrzne konflikty?

Poranek po wizycie w Trójmieście będzie ciężki, ale nie ma czasu na odpoczynek! W 10. odcinku Summer Camp uczestnicy poczują ducha sportowej rywalizacji. Kajakowy wyścig zakończy się na otwartym morzu, a nagrodą za udział będzie ognisko i prawdziwa, ekipowa atmosfera.

Wieczorem przyjdzie pora na dziką imprezę… I to dosłownie! Niespodziewana wizyta legendy programu nakręci Ekipę na ostry melanż. Podbić dwa kluby jednej nocy? W Warsaw Shore nie ma rzeczy niemożliwych! Dzik szybko złapie wspólny język z drugim człowiekiem lasu. Sarnie gorzej pójdzie za to z podrywem i próbą przeprosin wobec Kasjusza. Do czego doprowadzą piętrzące się w Ekipie konflikty?

Tego dowiecie się w nowym odcinku Warsaw Shore już w niedzielę o godzinie 23.00 w MTV Polska! Więcej o „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” na: www.mtv.pl.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx