MTV Polska: Już w niedzielę pierwsza impreza tego sezonu Warsaw Shore!

MTV Polska Warsaw Shore
Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Czas na premierową imprezę w tym sezonie Warsaw Shore! Po najdłuższej domówce w historii przyszła pora na podbój nadmorskich lokali.

Na pierwszy ogień pójdzie klub Euphoria w Łebie. Dla kilku osób będzie to debiut na mieście w roli pełnoprawnych członków Ekipy. Niektórzy z nich jasno określili swój cel na ten sezon… O co założył się Jez z Kamilem? Kto w tym sezonie pokaże swoje zupełnie nowe oblicze?

Przygotowania do pierwszej imprezy tej edycji przerwie wejście kolejnego uczestnika. Kamil nie będzie krył radości z jego przybycia. Ale to nie z Divą najbardziej zbliży się tego wieczoru… Patrycja, czy może Lena? Kogo ekipowy wojskowy weźmie na swój celownik? On i Jez w czasie tegorocznego Summer Camp mają tylko jeden cel – podboje. W pewnym momencie przyjaźń chłopaków stanie pod znakiem zapytania… Z kim ostatecznie wylądują w łóżku?

MTV Polska Warsaw Shore
Fot. mat. prasowy

W tym sezonie Warsaw Shore Ekipa w końcu będzie miała okazję spotkać się z fanami, a dla niektórych uczestników będzie to pierwsza klubowa impreza w programie. Sarna bez problemu odnajdzie się w nowej roli… Odpalony nocą, nie straci formy również rano. I nie zniechęci go nawet solówka z Kasjuszem! Ale jest coś, czego panicznie boi się świeżo upieczony ekipowicz…

Co to jest? Tego dowiecie się oglądając nowy odcinek Warsaw Shore już w niedzielę o godzinie 23.00 w MTV Polska.

ZOBACZ:  Natsu drama: Gdyby nie wsparcie najbliższych...
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x