MTV: Pierwsza noc i czas wielkich pożegnań. Drugi odcinek 17. sezonu Warsaw Shore przejdzie do historii!

17 sezon Warsaw Shore
Fot. mat. prasowy

Na starcie 17. sezonu Warsaw Shore nie brakuje emocji! Będzie mnóstwo zabawy, ale też łzy rozstania. Bo nowy początek to często również czas przełomowych zmian… Już w niedzielę kolejny odcinek, a w nim impreza, która z pewnością przejdzie do historii programu!

Drugi odcinek rozpocznie się od niespodziewanej wizyty. Ptyś przekaże ekipie plany na ten sezon, co okaże się nie lada wyzwaniem! Ogłoszenia bossa wywołają niemałe poruszenie, ale najwięcej powodów do radości będzie miał Sequento.

Wieczorem ekipa w szampańskich nastrojach wyruszy na pierwszą imprezę tego sezonu. Ale jego początek nie będzie jedynym powodem do świętowania… W swoim królestwie powita ich legenda programu – Diva, który sprawi, że we wrocławskim HaHu naprawdę poleją się łzy. Będą też pierwsze dramy i oczywiście mnóstwo tańca!

17 sezon Warsaw Shore
Fot. mat. prasowy

To jednak nie koniec emocji! Dzień po melanżu będzie pełen aktywności. Poranek w willi upłynie pod znakiem ciężkiego treningu tanecznego, a później uczestników czekają pierwsze atrakcje. Będą walki i zabawa w chowanego. Ekipowicze po raz kolejny udowodnią też, że wszelkie wyskoki nie są im obce!

To i jeszcze więcej w nowym odcinku Warsaw Shore już w niedzielę o godzinie 23.00 w MTV Polska! Więcej o „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” na: www.mtv.pl.

ZOBACZ:  Literacki Nobel dla Olgi Tokarczuk. Literaci: "już dawno powinna trafić do kanonu lektur"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx