Przejdź do treści

MTV EMA 2021: OneRepublic wystąpi podczas MTV World Stage na Węgrzech

MTV EMA 2021 OneRepublic
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Znamy już wykonawcę, który wystąpi na „MTV World Stage”! Gwiazdą wyjątkowego koncertu w wieczór poprzedzający galę rozdania nagród będzie znany na całym świecie zespół OneRepublic. Tymczasem głosowanie na najlepszych artystów nominowanych do nagrody MTV EMA 2021 wciąż trwa!

Nominowany do nagrody Grammy zespół OneRepublic będzie gwiazdą „MTV World Stage” na Węgrzech, wydarzenia zamykającego „MTV Music Week”. Koncert odbędzie się na Placu Bohaterów w Budapeszcie 13 listopada – w wieczór poprzedzający galę rozdania nagród MTV EMA 2021.

Na „MTV World Stage” staną jedni z najbardziej rozpoznawalnych artystów z całego świata. To seria nagrywanych na żywo koncertów, kultowych festiwali muzycznych oraz wydarzeń muzycznych z wyjątkowych miejsc transmitowanych na kanałach MTV i dostępnych dla fanów bez konieczności wychodzenia z domu.

Jeszcze przez ponad tydzień, do 10 listopada do godz. 23:59 można głosować na ulubionych artystów MTV EMA. Wśród wyróżnionych w kategorii Best Polish Act znaleźli się: Brodka, Daria Zawiałow, Margaret, Krzysztof Zalewski i sanah. W czyje ręce statuetka trafi w tym roku? Tego dowiemy się 14 listopada na gali rozdania nagród w Papp László Budapest Sportaréna na Węgrzech oraz podczas transmisji na żywo na kanałach MTV o godz. 21:00.

Głosy na ulubionych artystów można oddawać na mtvema.com.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx