Przejdź do treści

MTV EMA 2021 – kiedy i gdzie? My już wiemy!

MTV EMA 2021 kiedy
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

MTV Europe Music Awards 2021 wraca na żywo z Papp László Budapest Sportaréna na Węgrzech! 14 listopada odbędzie się tu święto muzyki dla widzów na całym świecie. Tego wieczora na scenie pojawią się największe gwiazdy światowego formatu.

„Dzięki MTV EMA 2021 będziemy mogli spotkać się jednocześnie w 180 krajach, by wspólnie z naszymi widzami celebrować muzykę i cieszyć się tym, z jaką mocą pomaga nam przekraczać granice” – mówi Raffaele Annecchino, Prezes i Dyrektor Generalny ViacomCBS Networks International. „Po dwóch latach wracamy na dużą scenę. Jestem bardzo szczęśliwy, że tegoroczne EMA odbędzie się w Budapeszcie. To wydarzenie z pewnością odbije się szerokim echem na całym świecie”.

„Jako gej dorastający w środowisku klasy robotniczej miałem okazję oglądać w telewizji takie programy jak The Real World z Pedro Zamorą, co było dla mnie dosłownie kołem ratunkowym, dawało mi nadzieję, że dotrę tu, gdzie dziś jestem, pozostając w pełni sobą” – mówi Chris McCarthy, Prezes i Dyrektor Generalny w MTV Entertainment Group Worldwide. „Czuję więc dumę, że pracuję dla ViacomCBS, firmy, która zawsze opowiadała się za równością wszystkich ludzi. Cenię też to, że mogę mówić jednym głosem ze społecznością LGBTQ+ i solidarnie stanąć razem z nią podczas MTV EMA 2021 na Węgrzech”.

„MTV EMA to najważniejsze wydarzenie w świecie muzyki, jednoczące fanów z każdego zakątka globu” – mówi Bruce Gillmer, President of Music, Music Talent, Programming & Events w ViacomCBS. „EMA 2021 powraca na żywo z Węgier, gdzie na scenie emocji dostarczą największe gwiazdy. To niezwykły moment celebracji dla wszystkich miłośników muzyki oraz uwielbianych przez nich artystów” – dodaje.

Już niedługo poinformujemy o nominowanych, artystach oraz prezenterach, a także gospodarzu show!

MTV Europe Music Awards 2021

MTV EMA 2021 odbędzie się 14 listopada pod hasłem „Music for ALL” (pol. „Muzyka dla WSZYSTKICH”). To jedna z największych gal wręczenia nagród muzycznych w roku, która wyróżnia najgorętszych artystów z całego świata. Wyjątkowe wrażenia MTV EMA są dostarczane za pośrednictwem platform sieci MTV w ponad 180 krajach. Producentami wykonawczymi wydarzenia są Bruce Gillmer i Richard Godfrey, z kolei producentami – Debbie Phillips oraz Chloe Mason.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx