Przejdź do treści

MTV EMA 2021 – gwiazdy na pre-party w Warszawie!

MTV EMA 2021 gwiazdy
Daria Zawiałow, Brodka, Krzysztof Zalewski, fot. Mieszko Piętka/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Fani muzyki z pewnością nie mogą się już doczekać gali rozdania Europejskich Nagród Muzycznych MTV. W tym roku wydarzenie odbędzie się 14 listopada w Budapeszcie. Wtedy to poznamy zwycięzców we wszystkich kategoriach. Co roku podczas gali przyznawane są też nagrody regionalne dla najlepszych artystów z poszczególnych krajów. W kategorii Najlepszy Artysta – Polska nominowani są: Monika Brodka, Daria Zawiałow, Margaret, Sanah i Krzysztof Zalewski.

Chcąc przybliżyć sylwetki nominowanych artystów Viacom zorganizował pre-party, na którym w teatrze Scena Relax zagrał Krzysztof Zalewski. Na wydarzeniu oprócz Zalewskiego, Zawiałow i Brodki pojawili się: Natalia Szroeder, Natalia Kukulska oraz Bovska. „Jestem bardzo zaskoczony nominacją. Wygrana ma dla mnie drugorzędne znaczenie. Mam co robić, dzisiaj gram koncert, więc to jest mój priorytet. W byciu muzykiem najfajniejsze jest to, że mogę występować z przyjaciółmi, a na scenie dzieją się niespodziewane rzeczy” – powiedział Krzysztof Zalewski.

MTV EMA 2021 gwiazdy na warszawskim pre-party

Nagrody nie są bardzo istotne także dla Darii Zawiałow.„Jestem dumna z tego, że po raz kolejny zostałam nominowana do EMA MTV. Miło jest dostawać nagrody, ale nie są one dla mnie tak ważne. Najważniejsza jest muzyka, więc obecnie myślę tylko i wyłącznie o trasie koncertowej i planach na przyszły rok” – powiedziała artystka. Wszystkich nominowanych w kategorii Najlepszy Artysta – Polska wspiera Natalia Szroeder, która niestety nie jest w stanie wskazać możliwego zwycięzcy. „Bardzo blisko przyjaźnię się z Darią, więc będę trzymała za nią kciuki, kumpluję się też z Gośką. Ciężko jest mi ocenić, kto ma największe szanse na wygraną, ponieważ znamy się bardzo długo i za dużo łączy nas prywatnie” – powiedziała piosenkarka.

MTV EMA 2021 gwiazdy
Monika Brodka, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx