Przejdź do treści

MSI i Ubisoft łączą siły by stworzyć zapierające dech w piersiach oświetlenie w grze Far Cry 6

Oświetlenie Far Cry 6
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Firma MSI, światowy lider w dziedzinie komputerów gamingowych, łączy siły z wiodącym międzynarodowym wydawcą interaktywnej rozrywki i usług – firmą Ubisoft, aby dogłębnie wciągnąć graczy w wyczekiwaną, nową strzelankę pierwszoosobową z otwartym światem – Far Cry 6, dzięki zsynchronizowanemu oświetleniu Ambient Link.

Ambient Link doskonale synchronizuje modułowe matryce świetlne i wybrane produkty MSI Gaming, wykorzystujące technologię Mystic Light z grą na ekranie, takie jak laptop Delta 15, tworząc realistyczne oświetlenie otoczenia, które symuluje kolorystykę gry i wyprowadza świat gry z ekranu do pomieszczeń graczy. Delta 15 to nie tylko laptop wspierający technologię Ambient Link, który będzie dostępny na przełomie listopada i grudnia tego roku, ale prawdziwa bestia wyposażona w procesor AMD Ryzen 9 5900HX, kartę graficzną AMD Radeon RX 6700M oraz matrycę 15.6″ Full HD (1920×1080) z odświeżaniem 240 Hz.

– Jesteśmy zachwyceni, że możemy kontynuować naszą udaną współpracę z Ubisoftem. Światło ma ogromny wpływ na wrażenia z gry; decyduje o tym, w jaki sposób gracz wchodzi w interakcję ze światem, w którym gra i jak go postrzega. Dzięki ultra-realistycznemu oświetleniu otoczenia, MSI Ambient Link przenosi graczy Far Cry 6 do świata gry, gdzie doświadczają oni cudów immersji w grze – mówi Sam Chern, wiceprezes MSI ds. marketingu.

W Far Cry 6 gracze doświadczą przypływu adrenaliny i chaosu walki partyzanckiej, zanurzając się w Yara, tropikalnym raju zamrożonym w czasie i znajdującym się pod opresyjnymi rządami dyktatora Antóna Castillo – w tej roli Giancarlo Esposito (The Mandalorian, Breaking Bad). Jako Dani Rojas, lokalny Yaran wplątany w chaos, gracze zmierzą się z reżimem Antóna w zagorzałej walce przez bujne dżungle i gęste miasta, gdy ogień rewolucji zapłonie w całym kraju. W walce, w której muszą wykorzystać to, co mają, aby stworzyć to, czego potrzebują, gracze wykorzystają arsenał unikalnych i zaskakujących nowych broni, pojazdów i zwierzęcych towarzyszy, aby zjednoczyć rewolucję, która spali tyraniczny reżim do gołej ziemi. Far Cry 6 ukazał się na całym świecie 7 października.

Oświetlenie Far Cry 6

Zbudowany na bazie ekskluzywnej technologii Mystic Light Sync firmy MSI, Ambient Link posiada najnowocześniejsze funkcje, głębsze połączenie z fabułą gry oraz dziesiątki ustawień oświetlenia dla wydarzeń, w których główny bohater otrzymuje nowe umiejętności i nagrody lub napotyka się na zmiany okoliczności, itp. Jeden z kluczowych elementów Ambient Link, ekskluzywne klawiatury MSI z oświetleniem RGB na klawisze, zapewniają szczegóły w grze w czasie rzeczywistym i wysoce użyteczne klawisze skrótów. Reagujący, zsynchronizowany Ambient Link absolutnie rozszerza świat gry na pokoje graczy, zapewniając graczom Far Cry 6 wyższy stopień immersji, gdy zanurzają się w mroczny świat współczesnej rewolucji partyzanckiej, mającej na celu wyzwolenie narodu od dyktatora i jego syna.

Gracze, którzy zakupią wybrane produkty gamingowe MSI, otrzymają możliwość pobrania za darmo gry Far Cry 6 Standard Edition PC. Promocja ta jest ofertą limitowaną, która rozpoczyna się 7 października i wygasa 31 października 2021 roku. Okresy promocji różnią się w zależności od produktów, a MSI zastrzega sobie prawo do zakończenia promocji w przypadku wyczerpania się kodów promocyjnych na gry.

Produkty biorące udział w promocji Ubisoft:

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx