Mr. Prepper debiutuje na konsolach Xbox. Przygotujcie się na nuklearną apokalipsę!

Mr Prepper Xbox
Fot. mat. prasowy

Po udanej premierze na PC Mr. Prepper trafi także na konsole Xbox. To polska gra survivalowa z elementami craftingu i przygody, w której gracz buduje podziemny schron oraz walczy o przetrwanie. Datę premiery na Xbox One i Xbox Series X/S ustalono na 10 grudnia br. W 2022 r. Mr. Prepper ma zostać wydany również na PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch.

Mr. Prepper to gra polskiego studia Rejected Games, która w marcu br. zadebiutowała na PC. Odsetek pozytywnych recenzji na platformie Steam wynosi obecnie 84 proc. (na ponad 2,7 tys. recenzji graczy). Tylko w okresie do końca czerwca br. na PC grę kupiło 164 tys. osób. Za wydanie gry na Xbox One odpowiada Ultimate Games S.A. W ramach wstecznej kompatybilności tytuł działa także na Xbox Series X/S.

Gracz wciela się w tytułowego Mr. Preppera, człowieka zapobiegliwego i gotowego na najgorsze. W obliczu ryzyka wybuchu totalnej wojny nuklearnej nie pozostaje mu nic innego, jak tylko wziąć sprawy w swoje ręce, rozpocząć przygotowania i po prostu walczyć o przetrwanie.

Mr. Prepper – Official Xbox Trailer | Mr Prepper Xbox

Mr. Prepper to gra survivalowa z elementami craftingu i przygody, która wyróżnia się unikalnym systemem budowania podziemnego schronu. Stworzony przez Rejected Games tytuł wyróżnia się także widokiem z boku, dystopijną atmosferą oraz intensywną kolorystyką. Twórcy przygotowali szerokie możliwości tworzenia przedmiotów, eksplorowania okolic czy nawet konstruowania rakiety. Całość uzupełnia intrygująca fabuła, w której nie brakuje specyficznego humoru.

„Życie preppersa wymaga sprytu, przewidywania, uważności i taktycznego podejścia. Przygotowaliśmy zróżnicowaną i wciągającą rozgrywkę. Schron musi być odpowiednio przygotowany – trzeba go rozbudowywać o nowe pomieszczenia, tworzyć niezbędne przedmioty i instalacje, handlować z sąsiadami, ale też dbać o to, by nasze tajemnice nie wyszły na jaw” – mówi CEO Rejected Games, Maciej Latocha.

ZOBACZ:  Creepy Jar ogłasza ambitny plan dalszego rozwoju Green Hell

Mr. Prepper – główne cechy:

  • survival z elementami craftingu i przygody;
  • budowa podziemnego schronu;
  • dystopijna atmosfera i unikalna fabuła;
  • handel, eksploracja, budowa rakiety;
  • 20-30 godzin zabawy.

Datę premiery Mr. Prepper na Xbox One i Xbox Series X/S ustalono na 10 grudnia 2021 r. W 2022 r. gra ma trafić również na konsole PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.

Mr. Prepper (Microsoft Store): https://www.xbox.com/pl-pl/games/store/mr-prepper/9mwdj429r5v0
Mr. Prepper (Steam): https://store.steampowered.com/app/761830/Mr_Prepper/

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx