Przejdź do treści

Move Federation już dziś! Influencerzy zagrają w piłkę nożną! PPV, transmisja online

Move Federation PPV
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Move Federation to przedefiniowanie piłki nożnej, jaką znacie – nowe zasady i masa sportowych emocji. Premierowy turniej z udziałem 48 gwiazd Internetu odbędzie się już dziś o godzinie 20:00 w Arenie Gliwice. Będzie go można oglądać online w systemie PPV.

W turnieju bierze udział sześć drużyn sześcioosobowych męskich i dwie drużyny sześcioosobowe mieszane. Pierwszym meczem turnieju jest starcie ekipy Team Crusher z drużyną Bungee. W drużynie Crusher pod przywództwem Kacpra Błońskiego zagrają: Czarek “Czaruje” Gołębiowski, Maciej Turski, Piotr Szczurek aka “Miejski Drwal”, Anzor Azhiev oraz Adrian Polak. Ich rywalem został team Bungee, którego kapitanem jest Patryk Bandurski. W składzie zobaczymy: Jakuba “Merghaniego” Rokickiego, Bartka “Morka” Konczyka, Dominika “Kalesona” Cybulskiego, Dawida “Dzinolda” Rzeźnika oraz Miłosza Marcinkowskiego zwanego “Speedy”.

Nie zabraknie również rywalizacji potężnych włodarzy Fame MMA, czyli drużyna Wojciecha Goli. W niej zagrają Jakub “Kubańczyk” Flas, Adrian Medusa Salamon, Jakub Żak, Paweł Tyburski oraz Rafał Pasternak przeciwko drużynie Michała “Boxdela” Barona, w której zobaczymy w akcji Sebastiana “Czvjnika” Czajewskiego, Krzysztofa Justyńskiego, Daniela “Ostrego” Ostaszewskiego, Kubę Ulfika oraz Macieja Szymczaka aka “Zwykłego Kibica”.

Owca, który został kapitanem drużyny WK, wybrał do swojego składu Mateusza Zakrzewskiego, Damiana Deję, Roberta “Robura” Orzechowskiego, Pawła “Ponczka” Sikorę oraz Pawła Janika, aby zmierzyć się z teamem Tromba Mateusza Trąbki, w którym zagrają Kuba Nowaczkiewicz, Jakub “B.R.O” Birecki, Borys Ryskala, Kamil Chwastek aka Poczciwy Krzychu oraz Jakub Patecki vel Patecinho.

Podczas turnieju odbędzie się jeden mecz drużyn mieszanych, czyli Natsu World kontra Team X. W drużynie Natsu World, kapitanem została Natalia „Natsu” Karczmarczyk. Zagrają tam: Paulina Hornik, Oskar Dąbrowski “Boski Oski”, Sebastian Wiśniewski, Nikola Nowak oraz Piotr “Pietras” Dominik. Z kolei po stronie przeciwnej, kapitanem drużyny jest Monika Kociołek. W jej ekipie zagrają: Patrycja Mołczanow, Cezary „Czaro” Nykiel, Kuba „Tutu” Hrapkowicz, Bartek Szydlik oraz Klaudia Sadownik.

Zasady gry Move Federation

Każda z drużyn rozegra jeden mecz, zdobywając punkty za różne gole:

1 punkt – za bramkę zdobytą nogą lub głową, lub za gola po rzucie karnym, rzucie wolnym pośrednim albo rzucie wolnym bezpośrednim;
2 punkty – za bramkę po strzale z dystansu tj. z drugiej połowy boiska;
3 punkty – za bramkę po tzw. „super move” czyli po przewrotce, „szczupaku” lub „nożycach”.
Wygrywa drużyna, która zdobędzie więcej punktów. W przypadku remisu o rozstrzygnięciu decyduje konkurs rzutów karnych.

Mecze będą rozgrywane w systemie dwóch połów po 10 minut na eliptycznym boisku o wymiarach 45×20 metrów. Na murawie pojawi się specjalny przycisk, który każdej z drużyn pozwoli wprowadzić superbohatera. Jet to jeden z piłkarzy Klubu Towarzysko-Sportowego Weszło. Do niego należą między innymi byli reprezentanci Polski – Jakub Kosecki i Marcin Burkhardt. Zawodnicy nie mają możliwości zmian w trakcie rozgrywek.

Zwycięska drużyna mieszana oraz jeden z pozostałych teamów, który zdobędzie największą liczbę punktów, zostaną awansowane do 3. edycji Football SuperShow. Z kolei zespoły, które zajmą 2. i 3. miejsce w rozgrywkach zmierzą się między sobą w meczu o awans do finału 3. edycji Move Federation.

Move Federation PPV

Bilety na event, który odbędzie się w sobotę w Arenie Gliwice są wciąż dostępne w sprzedaży na ebilet.pl. Transmisja z gali będzie dostępna w systemie PPV w cenie 33.33 zł na platformie www.move-federation.tv. Sponsorami głównymi wydarzenia zostali KFC i Fortuna, sponsorem oficjalnym Predator Energy Drink, a partnerami HotPay, R-Gol oraz Miasto Gliwice. Patronem medialnym został RMF MAXX.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx