Przejdź do treści

Moon Taxi z nowym singlem „One Step Away”

Fot. Moon Taxi - One Step Away

Moon Taxi zaprezentowało nowy singiel zatytułowany „One Step Away” z albumu „Silver Dream”, który ukaże się 22 stycznia przyszłego roku.

„Myślę, że ten utwór reprezentuje bardziej rockowo-soulowe oblicze albumu Silver Dream. Chcieliśmy opublikować coś, co mogłoby ukazać różnorodność naszego materiału. W dzisiejszych czasach trudno jest zebrać grupę ludzi do nakręcenia klipu, więc w przypadku tego kawałka wymyśliliśmy koncepcję, którą każdy mógłby samodzielnie sfilmować za pomocą smartfona. Pozwoliło to również każdemu członkowi zespołu na kreatywność w kwestii nagrywania swojego ujęcia” – komentuje gitarzysta Spencer Thomson.

Moon Taxi – One Step Away. Zobacz teledysk:

Moon Taxi – One Step Away

„W ciągu ostatnich kilku lat Moon Taxi wspięło się z poziomu buzzbandu na coś zbliżającego się do Kings Of Leon, grając przyjemną muzyczną fuzję – trochę indie, trochę rocka, a wszystko to w popowym wydaniu” – komentuje magazyn Rolling Stone.

Moon Taxi to amerykański, indie-rockowy band, pochodzący z Nashville w stanie Tennessee. Zespół został założony w 2006 roku i tworzą go: Trevor Terndrup (wokal, gitara), Tommy Putnam (bas), Spencer Thomson (gitara), Tyler Ritter (perkusja) i Wes Bailey (instrumenty klawiszowe). Zespół wydał już pięć albumów studyjnych: „Melodica”, „Cabaret”, „Mountains Beaches Cities”, „Daybreaker” i „Let the Record Play”. Obecnie muzycy pracują nad kolejnym longplay’em – „Silver Dream”, który ukaże się już 22 stycznia!

Obserwuj w Google News:

Google News
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx