Przejdź do treści

Monica Bellucci uwodzi w nowym filmie „Fantazje”!

Monica Bellucci Fantazje
Fot. Bertrand Vacarisas

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Gwiazdy kina Monica Bellucci i Carole Bouquet w filmie „Fantazje” odkrywają swoje… pragnienia. Komedia obyczajowa braci Foenkinos w sześciu odsłonach opowiada o sześciu niezwykłych parach, które z humorem próbują zgłębić ukryte, czasem wstydliwe strony swojego intymnego życia. Film można już oglądać w polskich kinach.

Kiedy dostałam propozycję tej roli, zadzwoniłam do jednego z reżyserów z pytaniem, czy jest pewien, że powinniśmy tak to pokazać na ekranie. Uspokoił mnie mówiąc, że ma to być słodko-gorzka komedia, zrealizowana z dużym dystansem. Film z humorem eksploruje różne, czasem wstydliwe fantazje. Wszyscy mamy przecież swoje pragnienia – mówi Monica Bellucci.

Film mógłby trwać godzinami! Bracia Foenkinos, niczego nie zmyślili. Byłam bardzo ciekawa spotkania na planie z Moniką [Bellucci]. Doskonale wiem, że za jej pięknem, kryje się ktoś, kto bardzo różni się od tego zewnętrznego wizerunku – dodaje Carole Bouquet.

„Fantazje” to sześć wyjątkowych historii, sześć istotnych pytań o źródło przyjemności: od odgrywania ról poprzez ekshibicjonizm aż do abstynencji. Sześć opowieści opartych na tym samym motywie dotyczącym pragnień w dzisiejszych czasach. Chodzi jednak nie tylko o swoje pragnienia, ale także o pragnienia innych.

Monica Bellucci Fantazje
Fot. Bertrand Vacarisas

W rolach głównych występują: Monica Bellucci („Malena”), Carole Bouquet („Mroczny przedmiot pożądania”), Ramzy Bedia („Boskie trio”), Jean-Paul Rouve („Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”), Karin Viard („Letni zawrót głowy”). Za reżyserię i scenariusz odpowiadają David i Stéphane Foenkinos („Delikatność”). Dystrybucja w Polsce – Galapagos Films.

Fantazje – zwiastun filmu
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx