Mom’s Spaghetti – Eminem otwiera własną restaurację w Detroit!

Mom's Spaghetti Eminem
Fot. EminemMusic YouTube

OBSERWUJ NAS:

Eminem otworzył własną restaurację w Detroit! Inspirację do jej nazwy „Mom’s Spaghetti” zaczerpnięto z kultowego utworu rapera „Lose Yourself” z 2002 roku.

Wszystko za sprawą linijek, które Eminem zarapował w legendarnym utworze: „His palms are sweaty, knees weak, arms are heavy. There’s vomit on his sweater already, mom’s spaghetti”. Kilkanaście lat później fraza „mom’s spaghetti” stała się inspiracją do licznych internetowych memów. Eminem wykorzystując to, postanowił nazwać tak własną restaurację. Koncepcyjna restauracja jest wynikiem współpracy między ekipą Eminema a lokalną grupą restauracyjną, która rozpoczęła działalność jako sklep pop-up w 2017 roku.

Mom’s Spaghetti od tego czasu pojawiła się na kilku występach Eminema podczas różnych festiwali. Dostarczała również jedzenie pracownikom szpitalnym, w tym osobom odpowiedzialnym za szczepienia przeciwko COVID-19 w Detroit. Paul Rosenberg, menedżer Eminema, przekazał w oświadczeniu, że reakcja fanów była „zdecydowanie pozytywna” na wcześniejsze sklepy pop-up.

Mom’s Spaghetti – Eminem otworzył własną restaurację w Detroit!

instagram.com/eminem
ZOBACZ:  Super Bowl Halftime Show 2022. Eminem, Dr. Dre, Snoop Dogg i Kendrick Lamar wśród wykonawców
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x