REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Mokebe i Szychvl łączą siły – sprawdź ich pierwszy singiel

Mokebe Szychvl
Fot. kadr z klipu Mokebe feat. Szychvl - Mieliśmy kiedyś band

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

“Mieliśmy kiedyś band” to najnowszy owoc współpracy dwóch raperów – Mokebe i Szychvla.

Mokebe to 23-letni raper, pochodzący z Łukowa. Przesiąknięty hip-hopem od najmłodszych lat, dzięki czemu bacznie obserwował i wyciągał wnioski z wydarzeń na rodzimej, jak i zagranicznej scenie. Inżynier dźwięku o bardzo wizualnej wyobraźni. Połączenie inspiracji cloud rapem, ambientem i azjatycką kinematografią sprawia, że tworzy muzykę immersyjną, przenoszącą w alternatywną przestrzeń.

Kładzie duży nacisk na warstwę liryczną i umiejętnie wykorzystuje swoją barwę głosu. Starannie dobiera brzmienia, jak i elementy wizualne, nie zamykając się przy tym na różnorodność w swojej twórczości. Ma na swoim koncie dwa podziemne mixtapy–Weirdawg’s Palmolit (2020) oraz Arcytektura (2021), dzięki którym został zauważony przez SBM Label i zaproszony do akcji SBM Starter jesienią 2021 roku. Obecnie związany z wytwórnią Sony Music Poland.

„To utwór o drodze, przez którą musiałem przejść, aby móc wspinać się na wyżyny swoich umiejętności. O historii, którą napisaliśmy wraz z przyjaciółmi poprzez zbudowanie własnego studia nagraniowego. O litrach potu, łez i alkoholu w tym legendarnym miejscu wylanych. Gościnna zwrotka Szychvla jest nieprzypadkowa-sam doskonale wie, jak dużo trzeba na swój sukces pracować” – opowiada o singlu Mokebe.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx