MMA-VIP 2. Antykonfident ruszył do Żuroma na konferencji!

MMA-VIP 2 Antykonfident
Fot. MMA-VIP

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W niedzielę odbyła się druga konferencja przed galą MMA-VIP 2. Jedną z walk, które tam zobaczymy, jest starcie Antykonfidenta z Żuromem.

Trzeba przyznać, że niedzielna konferencja przed galą MMA-VIP 2 dostarczyła widzom wiele wrażeń. Szczególnie dużo emocji dostarczyła ta część konferencji, w której spotkali się Rafał „Antykonfident” Podejma i Andrzej „Żurom” Żuromski. Ich konflikt narastał już od kilku tygodni. Trzy dni temu Antykonfident zamieścił nagranie na swoim kanale w serwisie YouTube, na którym pokazał, że Żurom wspiera tzw. „60-tki”. Na konferencji między obydwoma panami było gorąco. Antykonfident zaproponował zrobienie testów antydopingowych tylko i wyłącznie przez niego i Żuromskiego.

MMA-VIP 2 – Antykonfident rusza na Żuroma!

„Ja już powiedziałem kiedyś Antykonfidentowi na spotkaniu, że jesteśmy w takiej federacji, a nie innej. Mnie nie interesuje kto przyjdzie na heroinie, na kleju, na sterydach czy po tanim winie. Więc jeśli mają się poddawać to wszyscy zawodnicy, a nie ja” – mówił Żurom. W tym momencie Antykonfident chciał przerwać mu wypowiedź i wywiązała się słowna awantura. Antykonfident nie wytrzymał i krzyknął: „Zamknij piz*ę”. Na co Żurom odpowiedział: „Zamknij mordę”. Po tych słowach Podejma zerwał się z kanapy i ruszył w stronę Żuroma. Po chwili zainterweniowała ochrona.

Wywiad przed II konferencją MMA-VIP 2
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
fircyk
fircyk
1 rok temu

haha, a tam Ace Ventura siedział? 😀

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx