REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Miss World 2021. Finał konkursu przesunięty!

Miss World 2021 finał
Karolina Bielawska, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Organizatorzy konkursu Miss World (Miss Świata) podjęli decyzję o przesunięciu gali finałowej. Wszytko w związku z sytuacją spowodowaną Covid-19 i wieloma przypadkami zakażeń na zgrupowaniu przed konkursem finałowym. Finał Miss World ma odbyć się w ciągu najbliższych 3 miesięcy w Portoryko.

Po spotkaniu z wirusologami i ekspertami medycznymi zatrudnionymi do nadzorowania wydarzenia Miss World 2021 oraz omówieniu sytuacji z Departamentem Zdrowia Portoryko, organizatorzy podjęli decyzję o przełożeniu finałowej gali. Finał Miss World 2021 miał odbyć się dziś w nocy z czwartku na piątek czasu polskiego.

Wczoraj wdrożono dodatkowe środki bezpieczeństwa mające na celu ochronę uczestniczek, ekipy produkcyjnej i widzów. Jednak po potwierdzeniu dodatkowych pozytywnych przypadków dziś rano po konsultacjach z pracownikami służby zdrowia i ekspertami, podjęto decyzję o przesunięciu wydarzenia.

Następnym krokiem według ekspertów medycznych jest natychmiastowa kwarantanna. Zostaną przeprowadzone również dalsze badania zgodnie z najlepszymi praktykami w takich sytuacjach. Uczestniczki i personel powrócą do swoich ojczystych krajów po odbyciu kwarantanny.

„Z niecierpliwością czekamy na powrót naszych uczestniczek rywalizujących koronę Miss World” – powiedziała Julia Morley, dyrektor generalna Miss World Ltd. „Portoryko oferuje bezpieczne środowisko i spektakularne tło do kręcenia Miss World Festival!” – dodała. Nasz kraj na tegorocznej edycji Miss Świata reprezentuje Miss Polonia z 2019 roku – Karolina Bielawska.

instagram.com/miss.polonia | Miss World 2021 – finał przełożony
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Susy
Susy
1 rok temu

A to Miss World nie było w tamtym tygodniu?

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx