Przejdź do treści

Miss Universe 2023: Transmisja TV, gdzie obejrzeć na żywo?

miss universe 2023 transmisja
Fot. Miss Universe YouTube

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Finałowa gala Miss Universe 2023 zbliża się wielkimi krokami! 72. już edycja konkursu rozpocznie się w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 02:00. Zobacz gdzie oglądać tegoroczny finał Miss Universe, gdzie odbędzie się transmisja TV oraz stream online na żywo.

Miss Universe 2023: transmisja gali wyczekiwana jest przez kilka milionów fanów konkursów piękności na całym świecie. Miss Universe to międzynarodowy konkurs piękności, który odbywa się corocznie. Podczas niego wybiera się najpiękniejsze kobiety na świecie. Konkurs ten jest oczywiście jednym z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń tego typu na świecie. Miss Universe założono w 1952 roku przez kalifornijską firmę odzieżową Pacific Mills.

Podczas konkursu Miss Universe, reprezentantki różnych krajów rywalizują ze sobą w kategoriach takich jak fizyczne piękno, inteligencja, charyzma i umiejętności interpersonalne. Konkurs obejmuje również konkurencje takie jak pokaz mody, pytania konkursowe, prezentacje narodowe oraz pokaz umiejętności.

Zwyciężczyni otrzymuje tytuł Miss Universe oraz koronę, a także wiele nagród i możliwości kariery. Rola Miss Universe często obejmuje reprezentowanie organizacji charytatywnych i uczestnictwo w różnych wydarzeniach społecznych na całym świecie. Do tej pory żadna reprezentantka Polski nie wygrała tego konkursu. W tym roku nasz kraj reprezentuje Miss Polski Angelika Jurkowianiec.

Miss Universe 2023: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, stream online na żywo

W tegorocznej rywalizacji o prestiżowy tytuł wezmą udział 84. reprezentantki różnych państw. 72. edycja konkursu Miss Universe zapowiada się jako przełomowa. Zdecydowano się odstąpić od dotychczasowych zasad. W nowej formule do walki o koronę przystąpią nie tylko kobiety singielki, ale także te, które są zamężne czy rozwódki. Dodatkowo, szansę na tytuł otrzymają matki, kobiety transpłciowe oraz te o rozmiarze plus size. Zmieniono również zasady dotyczące ograniczeń wiekowych i wzrostu. W 2022 roku tytuł najpiękniejszej kobiety otrzymała Amerykanka R’Bonney Gabriel.

Transmisja gali Miss Universe 2023 będzie dostępna na oficjalnym kanale organizacji w serwisie YouTube. Finałowa gala rozpocznie się o godzinie 02:00 w nocy z 18 na 19 listopada 2023 roku. Zwyciężczynię poznamy około godziny 05:00. 72. edycja gali odbędzie się w José Adolfo Pineda Arena w San Salvador w Salwadorze.

Narodowy Pokaz Kostiumów – 72. edycja Miss Universe:

Źródło: YouTube
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx