Przejdź do treści

Miss Universe 2021 już za miesiąc!

Miss Universe 2021
Fot. Miss Universe

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Finałowy konkurs piękności Miss Universe 2021 odbędzie się 12 grudnia w izraelskim mieście Ejlat. Podczas gali wystąpi międzynarodowa gwiazda, izraelska piosenkarka Noa Kirel.

„Jestem bardzo podekscytowana i zaszczycona występem na Miss Universe” – powiedziała Noa Kirel. „Te kobiety z całego świata żyją i oddychają wartościami organizacji Miss Universe. Nie mogę się doczekać, kiedy podzielę się tym uroczystym momentem z nimi wszystkimi na tej niesamowitej globalnej scenie” – dodała piosenkarka.

W tegorocznym finałowym konkursie piękności po raz pierwszy zobaczymy reprezentantkę Zjednoczonych Emiratów Arabskich. i Maroko. Dodatkowo po ponad 40 latach w konkursie finałowym zobaczymy Miss Maroko.

„Pomimo wyzwań, jakie pandemia COVID-19 postawiła na naszej drodze, wiedzieliśmy, jak zachować równowagę między zdrowiem a gospodarką, aby przywrócić turystykę do Izraela” – powiedział izraelski minister turystyki Joel Razwozow. „Musieliśmy stworzyć „kotwice turystyczne”, które będą promować i prezentować Izrael światu, jako zaszczepiony naród, który zaprasza turystów do odwiedzenia. Konkurs Miss Universe jest bez wątpienia ważną i znacząca kotwicą tego planu” – dodał.

Organizacja ujawniła również szczegóły dotyczące miejsca finałowego konkursu, najnowocześniejszej areny na zamówienie.
Niestandardowa „Universe Arena”, która została przywieziona z Portugalii, wznosi się na wysokość 16,5 metra i
może pomieścić ponad 70 ton sprzętu. Budynek jest przystosowany do pomieszczenia sprzętu telewizji oraz zawiera scenę i około 5000 siedzących miejsc.

Miss Universe 2021 już 12 grudnia

Starsi członkowie organizacji Miss Universe przebywali w Izraelu przez cały październik, aby zwiedzić kraj i uczestniczyć w spotkaniach planistycznych. Spotkali się z burmistrzem Ejlatu Eli Lankrim oraz ściśle nadzorowani prace infrastrukturalne i budowlane kompleksu Miss Universe.

„Wybór Ejlatu będzie nadal umacniał jego pozycję jako wiodącego międzynarodowego miasta turystycznego” – powiedział
Eli Lankri. „Setki milionów widzów na całym świecie będzie mogło podziwiać rzadkie piękno miasta Ejlat i jego spektakularne miejsca”. Uczestniczki przyjadą do Izraela przed finałowym konkursem, aby poznać wszystko, co ten kraj ma do zaaferowania, zaczynając w Jerozolimie, a kończąc na Ejlacie, gdzie odbędzie się finał.

Bilety na transmisję na żywo, wstępny konkurs i kultowy Narodowy Konkurs Kostiumowy trafią do sprzedaży 15 listopada.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx