Przejdź do treści

Miss Polski 2018. Zobacz sesję w strojach kąpielowych!

Fot. Dorota Tyszka, mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Trwają ostatnie przygotowania do Gali Finałowej wyborów Miss Polski 2018, która odbędzie się 9 grudnia w Hali Lodowej w Krynicy Zdroju. Choć za oknem mróz i ziąb, na zgrupowaniu w Racławicach zrobiło się naprawdę gorąco…

Próby choreograficzne, przymiarki, ostatnie nagrania telewizyjne, zajęcia z emisji głosu, nauka chodzenia na szpilkach, coraz więcej stresu i coraz mniej czasu. Czy tak wyglądają ostatnie dni kandydatek do tytułu Miss Polski przed wyborami? Otóż nie do końca. Wystarczy popatrzeć na najnowszą sesję zdjęciową finalistek, podczas której beztrosko pluskały się w basenie i korzystały z jacuzzi w gościnnych progach Hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference&Spa.

Miss Polski 2018. Kandydatki w strojach kąpielowych

Fot. Dorota Tyszka, mat. prasowy

Kandydatki do korony najpiękniejszej Polki przebywają w sercu Małopolski od 1 grudnia i dopiero przed samym finałem przeniosą się do Krynicy Zdroju. Tam 9 grudnia zaprezentują się publiczności zgromadzonej w Hali Lodowej i widzom Polsatu w sześciu odsłonach. Zobaczymy je w sukienkach Hector&Karger i kolekcji casual Sugarfree, strojach kąpielowych Self Collection, kostiumach glamour Tomaotomo oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych Violi Piekut.

Fot. Dorota Tyszka, mat. prasowy

Gwiazdą wieczoru będzie Margaret, na scenie wystąpią również Electric Girls, Mateusz Łopaciuk – zwycięzca „Śpiewajmy razem. All Togehter Now”, Filip Lato, zwycięzca dziewiątej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo oraz uczestnik dziesiątej edycji tego show Mateusz Ziółko a także Riya Sokół, autorka utworu ze ścieżki dźwiękowej hitu Polsatu „Przyjaciółki”. Reżyserem gali finałowej Miss Polski 2018 już po raz dziesiąty będzie Szymon Łosiewicz, choreografię przygotuje Anna Bubnowska a stylizacja finalistek jest dziełem Kasi Cygańskiej. Galę Miss Polski 2018 poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock.

Fot. Dorota Tyszka, mat. prasowy
Fot. Dorota Tyszka, mat. prasowy
Fot. Dorota Tyszka, mat. prasowy
Fot. Dorota Tyszka, mat. prasowy
Fot. Dorota Tyszka, mat. prasowy
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx