Miss Polonia Sportu wybrana! 20 najpiękniejszych Polek w sportowej rywalizacji!

Miss Polonia Sportu
Fot. Mateusz Jagielski/Miss Polonia

W pięknej scenerii uzdrowiska miejskiego Studio Sante w Warszawie najpiękniejsze Polki rywalizowały o tytuł tegorocznej Miss Polonia Sportu. Finalistki musiały zmierzyć się w trzech konkurencjach, pod czujnym okiem trenera personalnego oraz obecnej Miss Polonia, Natalii Gryglewskiej. Tytuł najbardziej wysportowanej dziewczyny tegorocznej edycji konkursu zdobyła kandydatka z nr 10 Klaudia Mendyka.

Basen z krystalicznie czystą wodą, wkoło bulgoczące jacuzzi i parujące sauny oraz sala sportowa do treningów EMS – w takiej scenerii najpiękniejsze Polki walczyły o tytuł tegorocznej Miss Polonia Sportu. Rozgrzewkę w basenie Studio Sante poprowadziła obecna Miss Polonia – Natalia Gryglewska.

Miss Polonia Sportu
Fot. Mateusz Jagielski/Miss Polonia

W pierwszej konkurencji dziewczyny miały nie lada wyzwanie! Z gąbkowymi hantlami na stopach musiały przejść całą długość basenu. Najszybsza okazała się pochodząca z Warszawy kandydatka z nr 18 Maria Wójcik, uzyskując czas 31,1 sekundy. W drugiej, bardziej klasycznej konkurencji, czyli pływanie na czas, bezkonkurencyjna była pochodząca z Jarosławia Klaudia Mendyka. Jej czas to 11,8 sekundy.

Miss Polonia Sportu wybrana!

W trzeciej konkurencji skala trudności jeszcze wzrosła. Na sali do treningów EMS w Studio Sante dziewczyny wykonywały tzw. deskę na czas. Dwie najlepsze weszły do ścisłego finału, gdzie zmierzyły się ponownie, tym razem jednak przywdziewając profesjonalną kamizelkę EMS. Swoje tury z czasami ponad 4 minuty wygrały Klaudia Mendyka oraz pochodząca z Białegostoku Krystyna Sokołowska.

Miss Polonia Sportu
Fot. Mateusz Jagielski/Miss Polonia

W finale tej konkurencji pod czujnym okiem trenera personalnego Michała Rocha wycisnęły z siebie siódme poty. W desce z kamizelką EMS lepsza okazała się kandydatka z nr 17 Krystyna Sokołowska, lecz całe zawody, a tym samym tytuł nowej Miss Polonia Sportu, zdobyła kandydatka z nr 10 Klaudia Mendyka.

Miss Polonia Sportu 2022

Wszystkim dziewczynom serdecznie gratulujemy sportowego ducha i trzymamy za nie kciuki w wielkim finale Miss Polonia, który odbędzie się już 27 maja we Włocławku, które jest Miastem – Gospodarzem tegorocznej imprezy. Partnerem Generalnym jest marka Just Buy it, a Partnerem Głównym Drogerie Natura.

ZOBACZ:  Gala Rising Star 2021. Doda prezentuje seksowną figurę!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx