Przejdź do treści

Miss Polonia: Izabella Krzan, Milena Sadowska i Karolina Bielawska na planie „Jaka to melodia?”

Miss Polonia Jaka to melodia
Fot. Piotr Podlewski/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Trzy Miss Polonia na nagraniu „Jaka to melodia”. Na planie programu TVP pojawiły się Najpiękniejsze Polki: Izabella Krzan (Miss Polonia 2016), Milena Sadowska (Miss Polonia 2018) i Karolina Bielawska (Miss Polonia 2019).

„Jaka to melodia” to muzyczny teleturniej emitowany na antenie TVP1, którego uczestnicy rywalizują ze sobą na znajomość polskich i światowych przebojów. Program od wielu lat cieszy się popularnością, a widzów przed telewizory przyciągają również wydania specjalne z udziałem gwiazd. Izabella Krzan po zdobyciu tytułu znalazła swoje miejsce w telewizji. Wraz z Norbim prowadzi „Koło Fortuny”, a ostatnio miała okazję sprawdzić się w roli prowadzącej „Pytanie na śniadanie”. O telewizyjnej karierze marzy również Milena Sadowska. Pasją tej byłej już miss jest również muzyka. Sadowska brała nawet udział w programie „Star Voice. Gwiazdy mają głos”, a także śpiewała na scenie „Jaka to melodia?”.

Trzy Miss Polonia na planie „Jaka to melodia?”

Obecna Miss Polonia, Karolina Bielawska, powoli żegna się z koroną. Jej panowanie przypadło na trudny czas pandemii. Mimo to udało jej się prowadzić działalność charytatywną, cały czas studiując przy tym zarządzanie na Politechnice Łódzkiej. Tego dnia został również nagrany odcinek specjalny z udziałem artystów kabaretowych: Barbary Tomkowiak, Olgi Łasak i Jacka Marka Sobańskiego. Wystąpią oni w nowym programie TVP2 „Kabaret. Super Show Dwójki”, który startuje 27 lutego. Kabaretowe występy będzie można oglądać w soboty o 22:15, zaraz po programie „The Voice Kids”.

Karolina Bielawska Miss Polonia
Karolina Bielawska, fot. Podlewski/AKPA
Milena Sadowska Miss Polonia
Milena Sadowska, fot. Podlewski/AKPA
Izabella Krzan Miss Polonia
Izabella Krzan, fot. Podlewski/AKPA
Miss Polonia Jaka to melodia
Fot. Podlewski/AKPA
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx