Miss Polonia i Karolina Pilarczyk z długim warkoczem na 4. urodzinach Panek Clinic!

Karolina Pilarczyk z długim warkoczem
Ewelina Ruckgaber, Milena Sadowska, Karolina Pilarczyk, fot. Euzebiusz Niemiec/AKPA

Z okazji 4. urodzin kliniki urodowej Panek Clinic w warszawskim Loft 44 odbyła się huczna uroczystość, na której nie zabrakło znanych osobistości z showbiznesu, wspaniałych występów, urodzinowego tortu, a także wzruszeń i gratulacji.

Bohaterem sobotniego wieczoru był dr Maciej Panek, założyciel kliniki Panek Clinic. Na wydarzeniu pojawi się m.in. Miss Polonia 2018Milena Sadowska, ambasadorki kliniki – Karolina Pilarczyk, Kinga Zawodnik oraz Izabela Macudzińska, a także Ewelina Ruckaber, Agnieszka Mrozińska, Justyna Bolek, Magdalena Antosiewicz, Sylwia Peretti, Eliza Gwiazda, Gabriel Seweryn i Tomasz Barański. Cały wieczór – występy muzycznych gwiazd, dress code, scenografia – były nawiązaniem do starożytnej Grecji. Dlaczego? „Stworzyłem autorskie zabiegi, Afrodyta, Atena i Wenus, które są dostępne tylko u nas. To połączenie nici liftingująca z kwasem hialuronowym” – zdradził Maciej Panek.

„Maciej jest wspaniałym profesjonalistą, uczciwym, niebywale zdolnym. Dodatkowo cudownym, pogodnym i uczciwym człowiekiem. Zakochana jestem w dwóch zabiegach, które wykonuję w Panek Clinic: laser kryształowy oraz laser frakcyjny. Z okazji urodzin kliniki życzę, aby nigdy nie zmienili podejścia do klientek” – powiedziała Kinga Zawodnik.

„Maćka poznałam wiele lat temu, gdy stworzył własną klinikę, miałam zaszczyt zostać jego ambasadorką. Cenię w nim to, że się ciągle rozwija, poznaje najnowsze techniki, uczy i nigdy nie opuszcza go pasja. To doktor i przyjaciel w jednym” – powiedział Karolina Pilarczyk.

4. urodziny Panek Clinic

„Dr Macieja Panka znamy się od ubiegłego roku, a trafiłam do niego z polecenia. Szukałam kogoś, kto się mną zaopiekuje i pięknie zarysuje mi żuchwę. Gdy go poznałam, nasza znajomość przerodziła się w przyjaźń. Uwielbiam jego szczerość, prawdziwość, w tych czasach trudno trafić na tak wspaniałego i uczciwego specjalistę jako on. W dodatku jest artystą” – powiedziała znana z „Królowych życia” Izabela Macudzińska.

ZOBACZ:  Lego Masters. Karolina Malinowska i Olivier Janiak w świątecznym odcinku!

„Moja pasja zrodziła się wiele lat temu. Cieszę się, że robię to, co lubię i jednocześnie sprawiam ludziom tak wiele radości” – powiedział Maciej Panek i zdradził jednocześnie jakie są najnowsze trendy w medycynie estetycznej. „Idziemy w kierunku naturalnego wyglądu. Nie możemy przerysowywać twarzy. Stosujemy w Panek Clinic najnowocześniejsze techniki modelowania ciała, twarzy. Mamy w ofercie bardzo mocno rozwiniętą laseroterapię, techniki implantacji nici, które są moim konikiem, na które serdecznie zapraszam. Polecam też mezoterapię”.

Uroczystość poprowadzili Paulina Koziejowska i dr Maciej Panek, a koncertem uraczyła słuchaczy znakomita Sasha Strunin, której towarzyszyli tancerze z zespoły Next. Gwiazdą wieczory była Natasza Urbańska, które występ zakończył ten wyjątkowy wieczór.

Milena Sadowska
Miss Polonia 2018 – Milena Sadowska, fot. Niemiec/AKPA

Karolina Pilarczyk z długim warkoczem na 4. urodzinach Panek Clinic

Karolina Pilarczyk z długim warkoczem
Karolina Pilarczyk z długim warkoczem, fot. Niemiec/AKPA
Karolina Pilarczyk z długim warkoczem
Sasha Strunin i Maciej Panek, fot. Niemiec/AKPA
Karolina Pilarczyk z długim warkoczem
Ewelina Ruckgaber, fot. Niemiec/AKPA
Karolina Pilarczyk z długim warkoczem
Justyna Bolek, fot. Niemiec/AKPA
Karolina Pilarczyk z długim warkoczem
Maciej Panek i Natasza Urbańska, fot. Niemiec/AKPA
Eliza Gwiazda
Eliza Gwiazda, fot. Niemiec/AKPA
Karolina Pilarczyk z długim warkoczem
Agnieszka Mrozińska, Alex Mroziński, fot. Niemiec/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx