Przejdź do treści

Misia Furtak „Będzie Gorzej” – nowy teledysk wokalistki

Fot. Krzysztof Nowak

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Po 5 latach od „Epki” podpisanej jako Misia Ff, artystka przedstawia się imieniem i nazwiskiem w najbardziej dojrzałych muzycznie kompozycjach, które do tej pory wydała. Płyta „Co przyjdzie?” nie bez powodu zawiera znak zapytania.

– Bartek Chaciński napisał, że „Będzie gorzej” mogłoby „służyć za kapitalny hymn pesymistów”. To prawda, ale widzę promyk nadziei w zdaniu „zamiast deliberować trzeba szalupy budować, dla wszystkich”. Świat mógłby być bardziej inkluzywny i uważny, ale najpierw musimy uznać, że taka rzeczywistość jest priorytetem. Potem na to zapracować. Razem. Może wtedy okaże się, że, mimo wszystko, nie będziemy tych szalup potrzebować – mówi Misia Furtak.

To jest płyta o zmianach. Zarówno gwałtownych, jak i tych następujących powoli, których nie zauważamy. O strachu przed nimi i ich nieodwracalnością. O konieczności zadawania pytań, obowiązkach, jakie na nas ciążą. O bezradności i niezgodzie. O rysach, pęknięciach i świadomości, że każdy prędzej czy później się rozsypie. O pragnieniu odroczenia katastrofy, próbie budowania szalup i nadziei, że mimo wszystko nie będziemy ich potrzebować – mówi autorka.

Misia Furtak – Będzie gorzej
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx