REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Minion Masters – posyłaj podwładnych do krwawego boju!

Fot. Minion Masters

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Minion Masters – turniej prawdziwych czempionów, ostateczny test dla twardzieli, sprawdzian umiejętności strategicznego planowania na drodze do zwycięstwa jest już dostępny dla wszystkich!

Każdy kto weźmie udział w turnieju może stać się najlepszym spośród 2 milionów uczestników, biorąc udział w zapierających dech w piersi potyczkach na śmierć i życie. Dzięki niebiosom gracz nie musi walczyć osobiście, bo ma do dyspozycji swoich podwładnych i pomagierów! No, przynajmniej do czasu, aż wrogowie dostaną się do wieży, w której rezyduje. Jak przywołać swoje sługi? To proste, karty pokażą drogę i dostarczą, za pomocą magii, tonę mięsa armatniego. A przynajmniej tyle, na ile pozwoli talia.

Do zebrania czeka ponad 100 unikatowych kart ze sługami. Niektóre z nich z pewnością przypominają potwory, a karty wszak mieszczą się w kieszeni, co dobrze się kojarzy i brzmi jak świetna zabawa.

Fot. Minion Masters

Dużo tu radości dla każdego, niezależnie czy ktoś preferuje bitwy 1v1, 2v2, czy chce urozmaicić nieco zabawę jednym ze specjalnych zestawów zasad. Minion Masters dostępne jest za darmo na platformie Steam.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google