Milik nie pomógł Juve. Kylian Mbappé prowadzi do zwycięstwa PSG w meczu z Jventusem

LinkedIn

PSG rozpoczyna przygodę z Ligą Mistrzów od zwycięstwa. Paryżanie pokonali na Parc des Princes włoski Juventus 2:1. Dwie bramki dla francuskiego klubu zdobył Kylian Mbappé.

Kylian Mbappé dał zwycięstwo PSG w pierwszej kolejce grupy H Ligi Mistrzów UEFA. Francuz pokonał Mattię Perina w 5. i 22. minucie. Dla Juventusu kontaktowego gola w 53. minucie strzelił Weston McKennie.

Arkadiusz Milik strzela pierwszego gola dla Juventusu! [WIDEO]

Trener Juventusu Massimiliano Allegri na mecz z Paris Saint-Germain wybrał dość nietypową taktykę. W ataku od pierwszych minut pojawiła się dwójka napastników: Arkadiusz Milik oraz Dušan Vlahović. Polaka w 68. minucie zmienił Manuel Locatelli. Milik w całym meczu stworzył dwie groźne sytuacje bramkowe.

PSG – Juventus 2:1 (2:0)

Strzelcy goli: Kylian Mbappé 5′, 22′ – Weston McKennie 53′