Przejdź do treści

Miley Cyrus wspomina młodzieńcze lata w nowym singlu „Used To Be Young”

Miley Cyrus Young
Miley Cyrus, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dokładnie 10 lat po pamiętnym występie z Robinem Thicke na MTV VMA, Miley Cyrus dzieli się dziś nową piosenką „Used To Be Young”. Singiel stanowi celebrację drogi, którą przeszła artystka – nie ma tu miejsca na wstyd.

Premierze singla „Used To Be Young” towarzyszy prosty, lecz poruszający teledysk. „Jest niezwykle emocjonalny, ponieważ jestem mini wersją mojej mamy i mogłam zobaczyć ją w kamerze” – opowiada Miley Cyrus, która w trakcie nagrywania miała wgląd w reakcje Tish.

„Ta piosenka opowiada o uhonorowaniu tego, kim byliśmy, kochaniu tego, kim jesteśmy i świętowaniu tego, kim się staniemy. Czuję dumę, myśląc o swojej przeszłości i jestem pełna optymizmu, gdy myślę o przyszłości. Jestem wdzięczna moim wiernym fanom, którzy codziennie sprawiają, że moje marzenia stają się rzeczywistością. Jestem szczerze wdzięczna za wasze wsparcie. Ta piosenka jest dla was” – mówi artystka.

Aby uczcić wydanie „Used To Be Young”, Miley podzieliła się historiami i spostrzeżeniami na temat wielu rozdziałów w swoim życiu w ramach „Endless Summer Vacation: Continued (Backyard Sessions)”. Pierwotnie emitowany na Disney+ program doczekał się specjalnej emisji w ABC na dzień przed premierą singla. Nowa wersja, wzbogacona o wyjątkowy wywiad, jest już dostępna do streamowania w serwisie Hulu. Tego nie można przegapić!

Miley Cyrus – Used To Be Young:

„Used To Be Young” to pierwsze nowe wydawnictwo Miley od czasu premiery docenionego przez krytyków albumu Endless Summer Vacation. Na tamtym krążku znalazł się przebój „Flowers”. Utwór spędził 8 tygodni na 1. miejscu listy Billboard Hot 100 – to dotychczasowy rekord Miley. Singiel przez 10 tygodni zajmował 1. miejsce w popowym radiu. Jest najszybszą piosenką, która zdobyła tę pozycję od prawie dekady.

„Flowers” zgromadził łącznie ponad 4 miliardy streamów, był także najszybszą piosenką w historii, która osiągnęła 500 milionów odtworzeń na Spotify. Co ważne, żaden utwór innej żeńskiej artystki nie zajmował tak długo szczytu list przebojów w Wielkiej Brytanii!

„Used To Be Young” ukazał się tuż przed 10. rocznicą wydania trzykrotnie platynowego albumu „Bangerz”. Krążek zawierał uwielbiane przeboje „Wrecking Ball”, „We Can’t Stop” i „Adore You”. Z okazji okrągłej rocznicy już wkrótce ukaże się limitowana edycja winyla z zaktualizowanym opakowaniem. Będzie zawierała niepublikowane wcześniej zdjęcia oraz bonusowy utwór „23” z Mike WiLL Made-It.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx