Miley Cyrus powraca z nowym singlem!

Miley Cyrus / fot. kadr z teledysku Mark Ronson - Nothing Breaks Like a Heart (ft. Miley Cyrus)

OBSERWUJ NAS:

Po sukcesie EP-ki “She Is Coming” i pierwszym koncercie artystki w Polsce, oczekiwania wobec Miley w naszym kraju cały czas rosły. Im bardziej czekaliśmy na jej muzykę, tym bardziej wokalistka skupiała się na innych działaniach.

Miley w ostatnim czasie przeżyła rewolucje w swoim życiu osobistym (na ten temat powstał utwór “Slide Away”), a następnie w czasie pandemii wystartowała z programem “Bright Minded”, aby inspirować swoich fanów do pozytywnego działania.

@mileycyrus Instagram

Okazuje się, że Miley nie próżnowała również jeśli chodzi o muzykę! Na jej profilach w mediach społecznościowych kilka dni temu zaczęły się pojawiać tajemnicze zapowiedzi. Wśród nich znalazło się zdjęcie Miley z Dua Lipą i podpisem: “Dua słyszała już to, co wy dopiero usłyszycie”.

Nowy singiel Miley Cyrus zapowiada się odważnie! “Urodziłam się, by biec przed siebie. Nie należę do nikogo”, “Moje usta na jej – teraz wszyscy o mnie mówią” – takie opisy można znaleźć na Instagramie artystki.

Już 14 sierpnia usłyszymy nowy singiel Miley Cyrus pod tytułem “Midnight Sky”. Oczekiwanie dobiega końca! Już teraz możecie zrobić pre-save singla na stronie www.mileymidnightsky.com.

View this post on Instagram

TEASE.

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

@mileycyrus Instagram
ZOBACZ:  Peja/Slums Attack - Czarny Psalm. Pierwszy singiel promujący "Black Album"