Mikołajki 2020. Znani polscy Mikołajowie

Mikołaj Roznerski, Mikołaj Komar i Mikołaj Grabowski, fot. AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Imię Mikołaj jest z roku na rok coraz bardziej popularne. Okazuje się, że w 2017 roku wśród imion nadawanych nowo narodzonym chłopcom, Mikołaj zajmował 8 miejsce! 6 grudnia imieniny swoje będą obchodzili także polscy znani Mikołajowie. Co ciekawe, niektórzy z nich w okolicy Mikołajek obchodzą też swoje urodziny.

Mikołaj Grabowski (73l.) aktor i reżyser z Krakowa, przyszedł na świat 5 grudnia. Dokładnie 6 grudnia urodził się natomiast twórca Kabaretu Moralnego Niepokoju i gwiazda „Ucha prezesa” Mikołaj Cieślak (47l.). Również 6 grudnia na świat przyszedł przystojny aktor Mikołaj Roznerski (37l.), znany z serialu „M jak miłość” i kasowych produkcji filmowych. Imieniny 6 grudnia obchodzi też Mikołaj Krawczyk (39l.), któremu popularność przyniósł serial „Pierwsza miłość”. Nie sposób pominąć Mikołaja Chroboczka (30l.), który ma na swoim koncie role w takich filmach, jak „Ikar. Legenda Mietka Kosza”, „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, czy nagradzana na międzynarodowych festiwalach „Alicja i żabka”.

Wśród debiutujących w showbiznesie celebrytów znalazł się Mikołaj Jędruszczak, który wygrał pierwszą edycję „Love Island. Wyspa miłości” i wystąpił w ostatniej edycji „TzG”. Do grona znanych Mikołajów dołącza też dziennikarz Mikołaj Komar.

A co wiemy o samym imieniu Mikołaj? To podobno idealny kandydat na męża i ojca, odpowiedzialny, skłonny do poświęceń, rodzinny, pomocny, wspierający innych. Mikołaj jest osobą obdarzoną dużą wyobraźnią, więc aktorstwo czy reżyseria to wymarzony dla niego zawód.

Znani polscy Mikołajowie:

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, fot. AKPA
« z 6 »
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx