Przejdź do treści

Mike Tyson vs Roy Jones Jr. Walka zakończyła się remisem!

Mike Tyson i Roy Jones Jr., fot. Thriller

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Walka 54-letniego Mike’a Tysona z 51-letnim Royem Jonesem Juniorem zakończyła się remisem!

Mike Tyson i Roy Jones Jr. byli jednymi z absolutnie najlepszych zawodników swojego pokolenia – Tyson, jeden z najbardziej zaciekłych pięściarzy w historii boksu, a Jones – jeden z najlepszych bokserów bez podziału na kategorie wagowe. O walce między nimi dyskutowano już kiedy byli aktywnymi zawodnikami, ale dopiero teraz, gdy obaj są po 50-tce doszło do pokazowej walki pomiędzy nimi.

Walka pomiędzy legendarnymi pięściarzami odbyła się w Staples Center w Los Angeles i była emitowana w Polsce przez telewizję Polsat Sport. Pojedynek trwał 8 rund i mimo swojego wieku pięściarza starali się dać efektowne widowisko.

Sędziowie orzekli remis, choć tak naprawdę „oficjalny wynik” tej walki nie jest oficjalny, ponieważ była to walka pokazowa, dodatkowo oceniania przez sędziów WBC, a nie sędziów California State Athletic Commission.

Mike Tyson po walce powiedział, że jest zadowolony z remisu, natomiast Roy Jones powiedział, że nigdy nie był zadowolony z remisu, ale powiedział, że Tyson jest silny i każde jego uderzenie bolało.

Na gali która odbyła się w nocy z soboty na niedzielę walczył także m.in. znany youtuber Jake Paul, który znokautował byłego koszykarza NBA Nate’a Robinsona.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx