Przejdź do treści

Mike Tyson vs Evander Holyfield. Walka się nie odbędzie?

Mike Tyson vs Holyfield
Mike Tyson, fot. kadr z filmu "Desert Strike"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Jeszcze kilka dni temu Mike Tyson mówił, że jego walka z Evanderem Holyfieldem dojdzie do skutku. Była już wyznaczona data i miejsce. Teraz nie jest to już takie pewne.

Mike Tyson vs Evander Holyfield. Przedstawiciel Mike’a Tysona powiedział portalowi TMZ, że „Bestia” pomylił się, kiedy ogłosił walkę z Evanderem Holyfieldem 29 maja w Miami. Jego przedstawiciel twierdzi, że Tyson nie był świadomy, że obie strony były daleko od dogadania się co do kwoty. Jeśli nie wydarzy się szybki obrót sprawy, Mike i Evander nie będą walczyć po raz trzeci.

Mike Tyson vs Evander Holyfield. Trzecia walka nie dojdzie do skutku?

„Negocjowaliśmy w dobrej wierze przez cały czas i wygląda na to, że po prostu zmarnowaliśmy nasz czas” – powiedział menadżer Evandera Holyfielda, Kris Lawrence. Walkę legendarnych pięściarzy planowano na 29 maja na Hard Rock Stadium w Miami. Spór sprowadził się do pieniędzy – obóz Holyfielda mówi, że ekipa Tysona odrzuciła ofertą wartą 25 milionów dolarów!

W przeszłości 54-letni Tyson i 58-letni Holyfield walczyli ze sobą w 1996 i 1997 roku. Dwa razy wygrał Evander Holyfield. W pierwszej walce przez nokaut techniczny. W drugiej walce zdyskwalifikowano Tysona ponieważ odgryzł przeciwnikowi kawałek ucha.

Druga walka Tysona i Holyfielda, w której Mike odgryzł rywalowi kawałek ucha. Z pewnością jest to jedna z najbardziej kontrowersyjnych chwil w historii boksu
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx